111 kilometrów na godzinę na Piłsudskiego

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnym trzem kierowcom. Przekroczyli oni dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. We wszystkich przypadkach miejsca kontroli drogowych zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

R E K L A M A


Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kolejnym nieodpowiedzialnym kierowcom. Trzech mężczyzn, odpowiadać będzie za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Do kontroli drogowych doszło w miejscach wskazanych przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Do pierwszej kontroli drogowej doszło w miniony piątek. O 15 w Wiźnie został zatrzymany 53-letni kierowca audi. Mężczyzna na tym odcinku drogi przekroczył dozwoloną prędkość o 53 kilometry na godzinę. Kolejny nieodpowiedzialny kierowca, został zatrzymany również w piątek po 16, w Zaruziu. 68-latek jechał mercedesem i przekroczył dozwoloną tam prędkość o 51 kilometrów na godzinę. Ostatnia kontrola miała miejsce wczoraj o 15 w Łomży. Na ulicy Piłsudskiego mundurowi zatrzymali kierowcę motocykla. 49-latek jechał z prędkością 111 kilometrów na godzinę. Przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 61 kilometrów na godzinę.

Wszyscy stracili prawo jazdy. Każdy z zatrzymanych został również ukarany mandatem w wysokości 400 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Dodaj komentarz