Tragiczny wypadek. Nie żyje kierowca i pasażer

Z nocy z piątku na sobotę doszło do tragedii na drodze powiatowej w miejscowości Wiszowate. Tuż po północy zginęło tam dwóch mężczyzn.

R E K L A M A


Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów JOP ustalono, że na drodze powiatowej w miejscowości Wiszowate (od strony Grabowa) doszło do wypadku samochodu osobowego, którym podróżowało dwóch mężczyzn.

Auto znajdowało się na łące i leżało na prawym boku. Za pojazdem znajdował się jeden z podróżujących, który wypadł z pojazdu. Pomocy udzielał mu funkcjonariusz policji. Drugi poszkodowany był natomiast zakleszczony w pojeździe.

- Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu miejsca wypadku, udzieleniu KPP dla mężczyzny znajdującego się poza pojazdem oraz wykonaniu dostępu przy użyciu narzędzi hydraulicznych do osoby zakleszczonej – informują kolneńscy strażacy. – Po ewakuacji mężczyzny z rozbitego pojazdu przekazano go zespołowi karetki pogotowia. Mimo podjętych prób reanimacji przybyły na miejsce zdarzenia lekarz, stwierdził zgon obu mężczyzn.

Droga podczas prowadzenia całej akcji była zamknięta w obu kierunkach.

Informacja o wypadku samochodu osobowego wpłynęła do SKKP w dniu 19 czerwca o godz. 0.38. Do zdarzenia zadysponowano dwa zastępy z JRG PSP Kolno GBA, GLBA oraz po jednym zastępie z OSP KSRG Grabowo i OSP KSRG Lachowo. Na miejscu zdarzenia była tez Policja i pogotowie.

źródło: kolniak24.pl

Dodaj komentarz