UWAGA! Zaginęła 8-letnia dziewczynka [AKTUALIZACJA]

Około godziny 18:00 z zajeć w MDK przy Warszawskiej 79a w Białymstoku wyszła 8-letnia dziewczynka. W tej chwili policjanci jej poszukują. Dziecko ma na głowie czapkę z daszkiem z wizerunkiem myszki, włosy ciemne bląd uczesane w kucyk. Miała pokrowiec z ukulele.

R E K L A M A


Dziecko ubrane było w białą sukienkę z zielonymi wzorami, różowe sandałki, na plecach ukulele w pokrowcu. W reklamówce podstawka dla dziecka do auta.

Dziewczynka ma na imię Laura. Ktokolwiek widział tak ubrane dziecko proszony jest o kontakt na nr 112 lub osobisty z najbliższą jednostką policji

[AKTUALIZACJA 21:42]

Policja poinformowała, że dziecko jest całe i zdrowe. Informacja o miejscu, w którym znajduje się dziewczynka wpłynęła od osoby, która zainteresowała się 8-latką na ulicy. Dziewczynka oddalił się o kilka kilometrów od miejsca gdzie ją widziano przed zaginięciem.

Komentarze

  • Monika`

    • 1 tydz. temu
    Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika27

Dodaj komentarz