AWARIA wodociągu na Piłsudskiego. Utrudnienia w ruchu

Na Alei Piłsudskiego trwają prace służb związane z awarią wodociągu. Jeden pas ruchu w kierunku Zawadzkiej na wysokości ulicy Reymonta jest zablokowany. MPWiK zapewnił dostęp do zastępczego punktu poboru wody.

R E K L A M A


Jak udało nam się ustalić, do pierwszej awarii wodociągu w rejonie skrzyżowania Alei Piłsudskiego z ulicą Reymonta doszło już w dniu wczorajszym. Na zgłoszenie zareagowali pracownicy miejskiej spółki, którzy poradzili sobie z usterką. W dniu dzisiejszym doszło do kolejnej awarii przy tym samym skrzyżowaniu.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia i ilu mieszkańców nie ma dostępu do wody w swoich mieszkaniach.

Komentarze

  • Monika`

    • 1 tydz. temu
    Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika27

Dodaj komentarz