Na ryby z amfetaminą

38-latek wpadł w ręce policjantów podczas wędkowania. Mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki. Mieszkaniec Łomży usłyszał już zarzut. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A


Wczoraj przed 8, policyjni wodniacy patrolujący Narew kontrolowali wędkarzy pod kątem posiadania zezwoleń. W pewnym momencie mundurowi zauważyli dwóch mężczyzn przygotowujących się do połowu. Gdy funkcjonariusze do nich podeszli, starszy z wędkarzy chciał odejść, tłumacząc się pilną potrzebą fizjologiczną. Bardzo szybko okazało się, co tak naprawdę zmuszało mężczyznę do oddalenia się. W bluzie 38–latka mundurowi znaleźli zawiniątko foliowe z białym proszkiem. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to amfetamina. Mieszkaniec Łomży jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

  • Monika`

    • 1 tydz. temu
    Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika27
  • Antypies

    • 1 tydz. temu
    Je.... psy wielkie mi co wy je. . Kur.. jebac polska police siekierami!!!!!

Dodaj komentarz