Piękna Wiktoria z Łomży 2 Wicemiss Polski 2020 oraz Miss Widzów Polsatu!!

fot. facebook

Uroda pięknej Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 zachwyciła cały kraj. Wiktoria Ciochanowska została 2 Wicemiss Polski 2020 oraz Miss Polski Widzów Polsatu. Galę finałową najbardziej prestiżowego konkursu piękności w kraju mogliśmy oglądać w telewizji Polsat.

R E K L A M A


Wiktoria była jedną z najmłodszych uczestniczek tegorocznych wyborów najpiękniejszej Polki. Ma dopiero 20 lat i obecnie jest studentką pierwszego roku Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku lekarskim.

W wolnych chwilach dziewczyna lubi spędzać czas na świeżym powietrzu i wykonywać aktywności fizyczne. Między innymi są to bieganie i jazda na rowerze. Dużą przyjemność sprawia jej również przebywanie w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół.

Wiktoria pochodzi z Łomży. Po ukończeniu szkoły średniej zdecydowała się na studia na kierunku lekarskim. Wybrała Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

W 2015 roku, Wiktoria wystąpiła w Finale Miss Polski Nastolatek, została wówczas 2 Wicemiss Polski Nastolatek. Wiktoria jest także aktualną Miss Ziemi Łomżyńskiej.

Komentarze

  • seper gratuluję

    • 2 mies. temu
    super
  • serso

    • 2 mies. temu
    Gratulacje, piękna dziewczyna...

Dodaj komentarz

© 2013 - 2021 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies