Mianowanie nowych funkcjonariuszy podlaskiej KAS. Są jeszcze 44 etaty

„Świadomy podejmowanych obowiązków funkcjonariusza Służby Celno-Skarbowej ślubuję wiernie służyć Rzeczypospolitej Polskiej…" - to początek roty ślubowania, którą składa każdy nowy funkcjonariusz.

R E K L A M A


W poniedziałek 4 stycznia przed Dyrektorem Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku słowa te wypowiedziało 16 nowoprzyjętych funkcjonariuszy podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej.

Uroczyste ślubowanie nowoprzyjętych funkcjonariuszy odbyło się w siedzibie Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku. W obecności kadry kierowniczej podlaskiej KAS, do 1019 funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej, którzy pełnią obecnie służbę w województwie podlaskim, dołączyło 16 kolejnych.

Funkcjonariusze, którzy po raz pierwszy włożyli mundur mają za sobą wymagający, wieloetapowy i trwający kilka miesięcy proces rekrutacji, na który składał się m.in.: test wiedzy, test sprawności, rozmowa kwalifikacyjna oraz badanie zdolności do pełnienia służby w Służbie Celno-Skarbowej.

Jednocześnie przypominamy o trwającej kolejnej rekrutacji. Kandydaci chętni do pełnienia służby mogą składać dokumenty do 12 stycznia 2021 r. Na zainteresowane osoby, które z pozytywnym wynikiem przejdą rekrutację czekają 44 etaty w oddziałach celnych na terenie województwa podlaskiego oraz w referatach kontroli celno-skarbowej rynku. Szczegółowe informację na temat naboru dostępne są na stronie: www.podlaskie.kas.gov.pl (Ogłoszenia/Nabór/Oferty pracy i służby w KAS)

Komentarze

 • CF

  • 6 dni temu
  Excellent post. Keep posting such kind of information on your site.
  Im really impressed by it.
  Hello there, You've done an excellent job. I'll certainly digg it and in my
  opinion suggest to my friends. I'm sure they will
  be benefited from this site. Visit my webpage: buy viagra online

Dodaj komentarz

© 2013 - 2021 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies