Złodziej wpadł w ręce kryminalnych, zanim pokrzywdzony dowiedział się o włamaniu

Zambrowscy policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież elementów miedzianych. Do zdarzeń dochodziło na początku października na terenie jednej z firm na obrzeżach miasta. Mężczyzna wpadł w ręce kryminalnych zanim pokrzywdzony zgłosił fakt włamania.

R E K L A M A


W minionym tygodniu, zambrowscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o włamania do jednej z firm na obrzeżach miasta. Do zdarzeń doszło w weekend od 10 do 12 października. Kryminalni szybko ustalili, że złodziej może poruszać się rowerem między Długoborzem a Zambrowem. W poniedziałkowy poranek, funkcjonariusze zauważyli i zatrzymali do kontroli rowerzystę. Mężczyzna w plecaku przewoził miedziane elementy, które zamierzał sprzedać. Funkcjonariusze ustalili, że skradzione przedmioty pochodzą z pobliskiej firmy, a jej właściciel jeszcze nie wiedział, że został okradziony.

Dalsze działania kryminalnych pozwoliły na odzyskanie pozostałych skradzionych elementów miedzi z prostowników galwanizacyjnych, które 31 latek schował w pobliskim lesie. Pokrzywdzony oszacował straty na kwotę około 7 tysięcy złotych. Jeszcze tego samego dnia zambrowianin usłyszał zarzut.

Za kradzież z włamaniem grodzi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies