TRWA DOBRA PASSA JUSTYNY KORYTKOWSKIEJ

• TRWA DOBRA PASSA JUSTYNY KORYTKOWSKIEJ

Dwa zwycięstwa oraz drugą lokatę wywalczyła w kolejnych swoich startach na biegach ulicznych Justyna Korytkowska. Najpierw w minionym tygodniu w Czerwonce koło Różana zwyciężyła w VII Biegu Siedmiu Róż, a dystans 10km pokonała w 37.41sek.

R E K L A M A

Następnie w minioną sobotę lekkoatletka „PREFBETU ŚNIADOWO” Łomża po pięciu kolejnych zwycięskich biegach tym razem zajęła drugą lokatę w XII memoriale Wolińskiego, który rozegrano w Skarżysku Kamiennej. Trasa liczyła 10km, a nasza biegaczka do zwyciężczyni Sabiny Jarząbek (KKL Kielce)straciła około 20 sekund uzyskując wynik 36.49 sek.

Na drugi dzień Justyna odwiedziła Płock, gdzie podczas IX Tumskiej Dychy zwyciężyła uzyskując na wymagającej trasie czas 37.30 sek.

Na dwóch ostatnich zawodach startował również Rafał Pogorzelski, który odpowiednio zajął miejsca 5-te (Skarżysko czas 33.22sek.) oraz 4-te(Płock 33.33sek.).