Pięć laptopów dla Szkoły Podstawowej w Kisielnicy w ramach akcji: „Media Markt i Zenek Dzieciom”

Sieć Media Markt zorganizowała we wrześniu bieżącego roku akcję społeczną: „Media Markt i Zenek Dzieciom”. Celem przedsięwzięcia było przekazanie sprzętu komputerowego najbardziej potrzebującym szkołom podstawowym w Polsce. 20 placówek miało otrzymać 100 laptopów. Klienci sieci pomogli w wyborze szkół, które zostały beneficjentami akcji. Dodatkowym warunkiem otrzymania sprzętu komputerowego było przedstawienie przez dyrektorów szkół argumentacji uzasadniającej wybór ich placówki.

Wśród nagrodzonych szkół znalazła się Szkoła Podstawowa w Kisielnicy. W piątek 16 października dyrektor szkoły Wiesława Masłowska otrzymała od koordynatorów akcji „Media Markt i Zenek dzieciom” informację o następującej treści:

„Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Państwa placówka została nagrodzona i zgodnie z założeniami akcji otrzyma 5 laptopów ASUS. Nagrody zostaną przekazane wszystkim wyróżnionym Szkołom do 15.12.2020 r.”.

Inicjatywa akcji, której ambasadorem jest gwiazda najnowszej kampanii reklamowej Media Markt, Zenek Martyniuk, wpisuje się w misję marki: wspieranie odpowiedzialnego i bezpiecznego korzystania z nowych technologii.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies