Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 wybrane

fot. Paweł Wądołowski / CBTR

Wiktoria Ciochanowska 20-letnia absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Łomży została Miss Ziemi Łomżyńskiej. Tytuł najpiękniejszej nastolatki przypadł pochodzącej z Grabowa, 16-letniej Ewelinie Gutowskiej. Wydarzenie odbyło się ze wsparciem finansowym Miasta Łomża.

R E K L A M A


O tytuł najpiękniejszych kobiet ziemi łomżyńskiej rywalizowało 14 kandydatek dorosłych i 15 nastolatek, które zaprezentowały się w różnych kreacjach. Były stroje sportowe, suknie koktajlowe, ślubne czy stylizacje ludowe połączone z elementami stylu rockowego. Jury, w gronie którego zasiadał między innymi zastępca prezydenta Łomży Andrzej Stypułkowski nie miało łatwego zadania, bo wszystkie dziewczyny prezentowały się znakomicie.

Miss Ziemi Łomżyńskiej została 20-letnia łomżanka Wiktoria Ciochanowska. - To dla mnie bardzo wielki zaszczyt. Na scenie czułam ogromny stres, chwilami aż ciężko było się uśmiechać, ale jednocześnie były niesamowity przypływy szczęścia, gdy ogłoszono moje nazwisko – nie kryła radości absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży. Swoją przyszłość wiąże z medycyną. W wolnych chwilach lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, biegać, jeździć na rowerze oraz przebywać w gronie najbliższej rodziny.

Tytuł miss nastolatek zdobyła, pochodząca z Grabowa, 16-letnia Ewelina Gutowska. - To cudowne uczucie i wielkie zaskoczenie, każda z nas była piękna i powinna czuć się wygraną tego konkursu. Na backstage było kołatanie serca, ale wszystkie dałyśmy radę. Liczyłam po cichu, że zajmę może tytuł którejś z wicemiss, ale że wygram? – mówiła uczennica Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Nastolatka ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Chciałaby pójść na studia medycyny estetycznej i otworzyć swój salon kosmetyczny.

Tradycyjnie oprócz głównych tytułów, jury przyznało korony wicemiss. Pierwsze trzy "dorosłe" zdobyły łomżanki: 19-letnia Linda Filipkowska, o rok starsza od niej Weronika Grzymała i 22-letnia Klaudia Piaścik, czwartą wicemiss została 18-letnia Nina Ampulska z Ostrołęki. Z kolei tytuł pierwszej wicemiss nastolatek przypadł 17-letniej Alicji Pietruszewskiej z Łomży, drugiej 14-letniej Wiktorii Jurskiej z Grajewa, trzeciej 16-letniej Aleksandrze Ołtarzewskiej z Łomży, czwartej jej rówieśniczce Annie Grabowskiej z Przytuł Kolonii.

Rozdano ponadto tytuły komplementarne. "Królowymi" internetu zostały: 19-letnia Linda Filipkowska wśród dorosłych kandydatek i 17-letnia Julia Nizik wśród nastolatek. Ta pierwsza założyła również koronę Miss Gracji i Elegancji i Miss Standard Pictures. Po raz drugi do dekoracji wychodziły też: Alicja Pietruszewska (Miss Foto), Wiktoria Jurska (Miss Portalu MyLomza.pl) i Wiktoria Ciochanowska, dla której oprócz głównego tytułu przypadła korona Miss MEON.

Jubileuszową, 5 galę, która odbyła się w Galerii Veneda poprowadziła Kamila Świerc, Miss Polski 2017. - Pamiętajcie, to wspaniała przygoda, a te znajomości pozostaną z wami na lata – zwracała się do łomżyńskich uczestniczek. Organizatorem wyborów Miss i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej jest Anna Kurządkowska-Kosińska z "Akademii Kobiecości".


Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 wybrane
Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 wybrane
Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 wybrane
Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 wybrane
Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 wybrane
Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 wybrane

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies