Klasztor i Kościół Kapucynów zamknięty do odwołania. Powodem COVID-19

Klasztor i Kościół Kapucynów zamknięty do odwołania. Powodem COVID-19

W związku z informacją dotyczącą pojawienie się nowego ogniska koronawirusa w łomżyńskim Zgromadzeniu Sióstr Służek Najświętszej Maryi Panny Niepokalanej, od dnia dzisiejszego aż do odwołania postanowiono zamknąć kościół i klasztor Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży.

R E K L A M A


KOMUNIKAT:

Drodzy Parafianie i Przyjaciele naszego kościoła, z powodu możliwości zakażenia wirusem COVID-19, została podjęta decyzja o ZAMKNIĘCIU NASZEGO KOŚCIOŁA I KLASZTORU OD DZIŚ (czyli od poniedziałku 29 czerwca, od godz. 12.00) DO ODWOŁANIA.

Nie będzie można uczestniczyć we Mszach św. ani w nabożeństwach czerwcowych, nasz kościół będzie zamknięty do odwołania. W związku z tym nieczynne do odwołania pozostaną również: zakrystia, kancelaria parafialna i furta klasztoru. Przy furcie nie będzie wydawana pomoc potrzebującym. W pilnych sprawach (np. chrztu św. lub pogrzebu) prosimy o kontakt pod numerem tel. +48506421261.

Polecamy się Waszej modlitwie i sami o niej zapewniamy, pamiętając o Waszych intencjach przed miłosiernym Bogiem. Czekamy na możliwość ponownego spotkania z Wami.

Komentarze

  • Ja

    • 1 mies. temu
    A wczoraj Kapucyni i Siostry Zakonne oddawali głosy w komisji zlokalizowanej przy 3lo...
  • lol

    • 1 mies. temu
    A wystarczy tylko zasłaniać skutecznie usta i nos oraz zachować dystans aby nie zarażać..., tylko 50% polaków tego nie jest w stanie zrozumieć, wystarczy zajrzeć do pierwszego lepszego sklepu.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies