Po kłótni z mężem "wybiegła" z samochodu

Po kłótni z mężem "wybiegła" z samochodu

Kilkunastu funkcjonariuszy szukało kobiety, która po kłótni z mężem oddaliła się w nieznanym kierunku. Zaniepokojony mężczyzna zaalarmował łomżyńskich policjantów. Skoordynowane działania mundurowych doprowadziły do szczęśliwego odnalezienia 31 – latki. Kobieta cała i zdrowa wróciła do domu.

R E K L A M A


W czwartek przed godziną 15, dyżurny Policji otrzymał informację o 31 - latce, która po kłótni z mężem oddaliła się w nieznanym kierunku. Zdenerwowany mężczyzna nie mogąc nawiązać z nią kontaktu zaalarmował funkcjonariuszy, którzy rozpoczęli poszukiwania. Z relacji zgłaszającego wynikało, że w trakcie jazdy samochodem doszło między nimi do sprzeczki. W chwili gdy zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, silnie wzburzona kobieta opuściła pojazd i pobiegła w kierunku terenów nadrzecznych. Przez prawie 3 godziny patrole razem z psami tropiącymi przeszukiwały okolice pobliskich miejscowości, jak też nadrzeczne łąki i szlaki komunikacyjne. Około godziny 18, funkcjonariusze z Posterunku Policji w Piątnicy, sprawdzający okolice Niewodowa, odnaleźli zziębniętą kobietę. Po zbadaniu przez wezwanych na miejsce medyków, 31 – latka cała i zdrowa wróciła do domu.

Komentarze

  • Stygma

    • 4 mies. temu
    Co za debil to pisał "Wybiegła z samochodu" .
  • XDd

    • 4 mies. temu
    Stygma, debil debilem ale jak ktoś zaginie to szukają po jakimś czasie haha. A tutaj od razu za to ze se z samochodu wysiadla śmieszne. Co 5 wezwanie jakby takie mieli to by przejrzeli na oczy za zajmują się głupotami a nie poważnymi sprawami

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies