33-latek chciał skoczyć z mostu

Dzięki szybkiej reakcji policjantów udało się uratować mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie. 33-latek, chciał skoczyć z mostu Hubala.

R E K L A M A


W sobotę wieczorem dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał niepokojące zgłoszenie o mężczyźnie, który chce skoczyć z mostu. Alarmująca policję osoba podała dokładny rysopis i mówiła ze szczegółami co robi mężczyzna stojący na środku mostu "Hubala". Interweniujący policjanci zauważyli mężczyznę, który przechylał się przez barierki. Natychmiast zareagowali uniemożliwiając mu skok. Okazało się że 33-latek, który znajdował się pod wpływem alkoholu, nie potrafił wytłumaczyć swojego irracjonalnego zachowania. Ponieważ cały czas mówił funkcjonariuszom, że chce "ze sobą skończyć" został przekazany pod opiekę lekarzy i trafił do szpitala.

Komentarze

  • Stanisław

    • 2 tyg, temu
    Śledzę dokladnie xlomza i inne portale , artykuł Ten pojawił się na waszym portalu w maju tego roku. Śmierdząca sprawa jak artykuł po czasie nagle zmienia datę o rok…. O co chodzi xlomza ?
  • Monika`

    • 1 tydz. temu
    Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika27

Dodaj komentarz