Motocykliści z Wild Dogs uszyją około 8000 maseczek

Motocykliści z Wild Dogs uszyją około 8000 maseczek

Ponad 4 000 zł przeznaczył Urząd Miejski w Łomży na zakup materiału, z którego Stowarzyszenie Motocyklistów Łomżyńskich Wild Dogs uszyje około 5000 maseczek. Zostaną one przekazane Szpitalowi Wojewódzkiemu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i rozdysponowane wśród personelu oraz mieszkańców miasta.

R E K L A M A


Pandemia kronawirusa rozprzestrzenia się na terytorium całego kraju. Pierwsze przypadki zakażenia patogenem wywołującym chorobę o nazwie COVID-19 odnotowano już w województwie podlaskim.

- Jako samorząd musimy podejmować kroki mające zminimalizowanie ryzyka zakażeniem koronowirusem. Maseczki są w tej chwili towarem pierwszej potrzeby i nie zastanawiając się podjąłem decyzję, że sfinansujemy zakup materiałów – przekazuje prezydent Mariusz Chrzanowski.

Stowarzyszenie Motocyklistów Łomżyńskich Wild Dogs zobowiązało się również, że oprócz zamówienia z magistratu uszyje 2500 maseczek ze środków własnych. - Jako stowarzyszenie wielokrotnie otrzymywaliśmy wsparcie ze strony miasta. W ten sposób chcemy się odwdzięczyć i solidaryzować się w tym trudnym dla nas wszystkich momencie – informuje Andrzej Kowalewski, skarbnik stowarzyszenia miłośników jednośladów.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies