WETA w Pytaniu na Śniadanie - 3 wejścia na żywo

WETA w Pytaniu  na Śniadanie - 3 wejścia na żywo

ZESPÓŁ SZKÓŁ WETERYNARYJNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W ŁOMŻY reprezentowany przez Dyrektor Szkoły Bogumiłę Olbryś oraz dwoje uczniów - Natalię Farfułowską i Maciej Szlejterajako możemy zobaczyć w dzisiejszym wydaniu programu "Pytania na Śniadanie" w TVP2.

R E K L A M A


- Temat kącika kulinarnego w ramach programu Pytanie na Śniadanie w TVP 2 to: desery nabiałowe. Planowane są 3 wejścia na żywo w studio TVP, podczas których będziemy razem z mistrzami kuchni gotować potrawy i mówić o właściwościach mleka oraz jego przetworów.

Należy dodać, że kampania została sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka, a nad jej organizacją czuwał będzie KZSM Zw. Rew.

Kontynuacją powyższych działań będzie także udział przedstawicieli szkoły na targach mleczarskich MLEKO-EXPO w dniu 27 listopada br. organizowanych przez KZSM Zw.Rew. pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

XXVIII edycji targów odbędzie się pod hasłem Mleczne Dary Natury, w czasie jej trwania uczniowie zaprezentują pokaz dekorowania potraw z mleka i jego przetworów oraz pokaz musztry kelnerskiej.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies