Targi Ślubne w Łomży z wystawcami i nagrodami!

Targi Ślubne w Łomży z wystawcami i nagrodami!

Już 16 i 17 listopada w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Łomży odbędą się Targi Ślubne! Organizatorzy informują, że powierzchnia jest już prawie w całości wynajęta, a na odwiedzających poza wystawcami czekają również atrakcyjne nagrody między innymi egzotyczne wczasy dla dwojga czy telewizor 50 cali w technologii 4K.

R E K L A M A


Targi Ślubne z kompleksową ofertą

Już tylko kilka dni zostało do największych w regionie Targów Ślubnych. Wydarzenie ma na celu skupienie całej branży ślubnej i weselnej w jednym miejscu, aby umożliwić przyszłym Parom Młodym poznanie kompleksowej oferty w jeden weekend. Organizatorzy wydarzenia podkreślają, że udało się już podjąć współpracę z przedstawicielami wszystkich produktów i usług potrzebnych do organizacji ślubu i wesela.

Bardzo nam zależało, aby oferta Targów była jak najbardziej kompleksowa. Chcieliśmy, aby Młode Pary, które zwykle poświęcają długie miesiące na szukanie i rozmowy z dostawcami usług, mogły spotkać ich wszystkich w jednym miejscu, poznać ofertę i zadać pytania. Po kilku miesiącach pracy możemy z satysfakcją stwierdzić, że nasz cel został osiągnięty. Odwiedzający znajdą na Targach wszystkie firmy zaangażowane do organizacji ślubów i wesel. Będzie dużo firm zajmujących się dekoracjami, zaproszeniami, będą zespoły muzyczne i DJ’e, torty i moda ślubna, kwiaty, makijażystki, fryzjerki i kosmetyczki. Będzie też moda ślubna, atrakcje weselne i różnego rodzaju auta do ślubu – mówią organizatorzy Targów

Nie zabraknie nagród i niespodzianek

Spotkania z wystawcami to nie jedyna atrakcja Targów Ślubnych w Łomży. Poza stoiskami wystawienniczymi, na Targach będzie można obejrzeć wiele pokazów, w tym pokazy mody ślubnej, fryzur i makijaży. Wystawcy pokażą ciekawe nowości i inspiracje, będą też promocje. Zarówno organizatorzy jak i wystawcy przygotowali także konkursy, w których do wygrania będą cenne nagrody między innymi egzotyczne wczasy dla dwojga, romantyczny weekend w Toruniu, telewizor 4K, 50 cali, obrączki i garnitur ślubny, przejazd autem do ślubu oraz wiele innych.

Ciekawą inicjatywą jest kiermasz sukni ślubnych, mamy bardzo dużo byłych panien młodych, które chcą sprzedać swoje suknie ślubne. Na Targach będzie możliwość obejrzenia ich i przymierzenia. Mamy jeszcze kilka ciekawych niespodzianek w programie, które zdradzimy już 16 i 17 listopada – dodają organizatorzy.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies