CHCIAŁ POKAZAĆ JAK KOCHA SWOJE MIASTO, ODPOWIE ZA NISZCZENIE MIENIA

CHCIAŁ POKAZAĆ JAK KOCHA SWOJE MIASTO, ODPOWIE ZA NISZCZENIE MIENIA

Miłość, lokalny patriotyzm?… co kierowało młodym mężczyzną, który wczoraj po południu na Starym Rynku wymalował napis „I ♥ Ł”. Na to pytanie odpowiedzą policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Na pewno wiadomo, że 41 – latek był pod wpływem alkoholu.

R E K L A M A


Wczoraj około godziny 15:00 funkcjonariusze łomżyńskiej „patrolówki”, na polecenie dyżurnego pojechali na Stary Rynek w Łomży. Ze zgłoszenia wynikało, że znajduje się tam mężczyzna z niebezpiecznym narzędziem… Na miejscu, na policjantów czekali już strażnicy miejscy z zatrzymanym mężczyzną. 41 – latek był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna „wydmuchał” 0,80 promila. A „niebezpiecznym” narzędziem okazało się wiadro z białą farbą i gąbka. Przedmioty posłużyły łomżyniakowi do wymalowania na środku Placu napisu „I ♥ Ł”. 41 – latek tłumaczył, że chciał napisać „I LOVE ŁOMŻA”, ale nie zdążył. W tej chwili funkcjonariusze z Zespołu ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji ustalać będą ewentualny zakres odpowiedzialności karnej za ten czyn.

Komentarze

  • Karol K.

    • 11 mies. temu
    Gratulacje składam "służbom" za szybkie, sprawne i zdecydowane działania zmierzające do zapewnienia nieustającego poczucia bezgranicznego bezpieczeństwa mieszkańcom Łomży!

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies