Ruszył nabór do sekcji piłki nożnej dziewcząt MOSiR Łomża

Ruszył nabór do sekcji piłki nożnej dziewcząt MOSiR Łomża

Dziewczęta w wielu 9-13 lat, które lubią ruch i współzawodnictwo zapraszamy do Szkółki Piłkarskiej Dziewcząt MOSiR Łomża! Treningi uczą dzieci pracy w zespole, ale również rozwijają indywidualną sprawność ruchową dziecka, hartują oraz wspierają rozwój emocjonalny.

R E K L A M A


Obecnie trwa nabór z roczników 2006-2010. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych na obiektach sportowych MOSiR i są bezpłatne. Zainteresowane karierą piłkarską dziewczęta zapraszamy wraz z rodzicami na wtorkowe i czwartkowe treningi o godzinie 17.00 na murawę Stadionu Miejskiego lub kontakt telefoniczny z trenerem: Dariusz Narolewski tel. 696 666 341.

Pomysłodawcą stworzenia zespołu żeńskiego piłki nożnej był Mariusz Chrzanowski Prezydent Miasta Łomży. Drużyna uczestniczy w rozgrywkach OZPN Podlaskiego, a kilka zawodniczek zostało wyróżnionych powołaniem do kadry. W weekend 21-22 września Łomża będzie gospodarzem Turnieju Strefowego Rozgrywek o Klubowe Mistrzostwo Polski Dziewcząt U-13 w Piłce Nożnej na sezon 2019/2020. Zaplanowane mecze odbędą się na Stadionie Miejskim przy ulicy Zjazd. Zapraszamy do kibicowania i wspierania naszego łomżyńskiego zespołu- wstęp wolny!

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies