OLGA OCHAL Z MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI W PÓŁMARATONIE

OLGA OCHAL Z MEDALEM MISTRZOSTW POLSKI W PÓŁMARATONIE

Dobre wieści dotarły do nas z Piły gdzie na Mistrzostw Polski w półmaratonie Olga Ochal(‘’PREFBET Śniadowo” Łomża) wywalczyła brązowy medal uzyskując przy „okazji” bardzo dobry wynik 1:14,00 co jest nowym rekordem ziemi łomżyńskiej . Olga w kategorii open zajęła co prawda 4 lokatę ,ale zawodniczka z Białorusi oczywiście nie mogła liczyć się w klasyfikacji Mistrzostw Polski.

R E K L A M A


Jak relacjonuje zawodniczka - po 9-tym kilometrze z grupy kobiet, która liczyła się w walce o medale oderwała się późniejsza zwyciężczyni Aleksandra Lisowska. Pozostałe panie zgodnie współpracowały do 17go kilometra i od tego momentu zaczęła się rozgrywka medalowa, która przyniosła brąz naszej biegaczce. Na finiszu zostało mi jeszcze siły, na pewno stać mnie na lepszy wynik, jednak na Mistrzostwach walczy się głównie o medale i tego się pilnowałam.

Półmaraton w Pile ukończyło 767 zawodniczek z Polski, Białorusi, Kenii, Wielkiej Brytanii, Szwecji,Niemiec i Izraela. Medal Olgi jest 6-tym krążkiem wywalczonym przez nią na Mistrzostwach Polski. Za półtora miesiąca zawodniczka ma zaplanowany start w maratonie na Igrzyskach Wojskowych w Chinach.

Wyniki czołówki:

1.Aleksandra Lisowska (KS AZS UWM Olsztyn) 1:12,45

2. Monika Andrzejczak(MKL Szczecin) 1:13,30

3.Olga Ochal(„PREFBET Śniadowo” Łomża) 1:14,00

4.Beata Lupa (Biegaj z Pasją Szklarska Poreba) 1:16,25

5.Golec Paulina (KS AZS AWF Kraków) 1:17,37

6. Anna Szyszka („PREFBET Śniadowo” Łomża) 1:19,31

Dodaj komentarz

© 2013 - 2020 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies