Port Łomża zaprasza

Port Łomża zaprasza

Od poniedziałku 15 kwietnia sezon 2019 w Porcie Łomża jest już otwarty! Nowy sezon to mnóstwo atrakcji oferowanych na terenach sportowo-rekreacyjnych nad Narwią. Przyległe tereny rekreacyjne z siłownią zewnętrzną, placem zabaw dla dzieci, ścieżką rowerową i spacerową spełniają dogodne warunki rekreacyjne i zachęcają do wypoczynku.

MOSiR oferuje profesjonalny sprzęt – rowery wodne, kajaki, kanadyjki, łodzie z silnikiem elektrycznym i spalinowym. Port rzeczny z wypożyczalnią sprzętu wodnego otwarty jest 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00-21.00. Cumowanie łodzi i skuterów w porcie do 2 godzin jest nieodpłatne. Na terenie Portu funkcjonuje także wypożyczalnia rowerów.

W ubiegłym roku pole kempingowe MOSiR Łomża przy ul. Żydowskiej odwiedzili turyści m.in.: z Francji, Niemiec, Szwecji, a nawet z tak odległych miejsc jak Australia czy Stany Zjednoczone. Można tutaj skorzystać z bezpiecznej przystani, sanitariatów i natrysków, zatankować wodę, doładować akumulatory.

Dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu MOSiR przygotował zadaszone miejsce przeznaczone do odpoczynku i bezpłatnego grillowania.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies