I miejsce Mai Szewczyk z Akademii Szachowej Sobocińscy

I miejsce Mai Szewczyk z Akademii Szachowej Sobocińscy

Z pucharem, medalem i nagrodami za I miejsce wróciła wczoraj z Białegostoku do Łomży Maja Szewczyk, która zdobyła tytuł Szachowej Mistrzyni Województwa Podlaskiego Dziewcząt do lat 6. Była niepokonana uzyskując maksimum punktów do zdobycia – wygrała 7 partii z siedmiu możliwych.

Maja na co dzień doskonali grę w szachy pod okiem trenerów Akademii Szachowej Sobocińscy w Łomży. Gra w szachy dla niej to wspaniała zabawa, a rozgrywki szachowe są okazją do spotkania i poznania nowych szachowych koleżanek.
Mistrzostwa Województwa Podlaskiego były świetną rozgrzewką przed Pucharem Polski do lat 6 w Szczyrku, na który pod koniec kwietnia wyjeżdża zawodniczka z Łomży.

Komentarze

  • jabadabadu

    • 2 mies. temu
    Przeszczęśliwa jak widać na zdjęciu. Szachy dają jej prawdziwie dziecięcą radość zabawy :( . Masakra, męczenie dzieci ideologią rodziców polegającą na tworzeniu z własnego dziecka już teraz inżynierów jądrowych itp ... zastanówcie się czy warto katować dzieci szachami ? Samotność przy szachownicy, introwertyczne osobowości .... Rodzicu a ty kiedy grałeś ze swoim dzieckiem wg. ciebie w jego pasję czyli szachy? Czy raczej nie spędzacie tak czasu wspólnego ? Nie a to dlaczego, przecież to świetna zabawa ....

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies