Trzech kierowców straciło prawo jazdy w Śniadowie

Trzech kierowców straciło prawo jazdy w Śniadowie

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. We wszystkich przypadkach miejsca te zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy kolejnym trzem nieodpowiedzialnym kierującym, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Do wszystkich kontroli drogowych doszło w Śniadowie, a miejsce to zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. W sobotnie popołudnie na radar „wpadł” 41-latek, który kierował renaultem. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 51 km/h. Z kolei w niedzielę, najpierw około godziny 12.00, została zatrzymana do kontroli drogowej kierująca bmw, która przekroczyła dozwoloną prędkość o 55 km/h. Niespełna kilka minut później na tym samym odcinku drogi, zatrzymany został kierujący oplem. 42 – latek jechał z prędkością 103 km/h, przy obowiązującym ograniczeniu do 50 km/h. Wszyscy troje stracili prawa jazdy. Dodatkowo, każdy z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz otrzymał 10 punktów karnych.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies