Andrzej Stypułkowski zastępcą prezydenta Łomży

Andrzej Stypułkowski zastępcą prezydenta Łomży

To już oficjalna informacja potwierdzona przez ratusz. Od jutra stanowisko zastępcy prezydenta Łomży obejmie Andrzej Stypułkowski, dotychczasowy pełnomocnik ds. nadzoru właścicielskiego. Będzie odpowiadał za edukację, kulturę i pomoc społeczną w mieście.

- Panu Andrzejowi Stypułkowskiemu powierzam przede wszystkim sprawy związane z edukacją, kulturą i pomocą społeczną. To człowiek lojalny, do którego mam zaufanie. Jestem przekonany, że ta współpraca będzie owocna i przyczyni się do rozwoju naszego miasta i jego mieszkańców – mówi prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski dodając, że Andrzej Stypułkowski będzie również odpowiadał za wdrożenie nowej struktury organizacyjnej w podległych mu wydziałach i instytucjach.

Andrzej Stypułkowski ma 34 lata. Z wykształcenia jest prawnikiem. W łomżyńskim magistracie był dotychczas odpowiedzialny za nadzór właścicielski. - Przez okres trzech lat dał się poznać jako pracownik sumiennie wykonujący swoje obowiązki. Do tego wykazywał się kreatywnością i zaangażowaniem. Takich ludzi potrzebuje Łomża – podkreśla prezydent Mariusz Chrzanowski. Nowy wiceprezydent ma doświadczenie samorządowe, był m.in. członkiem licznych zespołów eksperckich ds. edukacji i pomocy społecznej w podlaskich samorządach.

- To wielki zaszczyt pracować na rzecz miasta Łomża i jego mieszkańców, i zarazem wielka odpowiedzialność. Przez ostatnie trzy lata miałem okazję bliżej przyjrzeć się pracy urzędu. Wiem, że czeka mnie wiele ciężkiej pracy, ale zrobię wszystko, aby temu zadaniu sprostać. Zamierzam najlepiej jak tylko potrafię realizować zadania nakreślone przez Pana Prezydenta – mówi Andrzej Stypułkowski, nowy zastępca prezydenta miasta.


Andrzej Stypułkowski zastępcą prezydenta Łomży

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies