Kolejne mocne uderzenie stand-upu w Łomży

Już w listopadzie zapraszamy na kolejne mocne uderzenie stand-upu w Łomży! Szykujcie się na nowych gości oraz powroty ulubieńców. Zapraszamy i przypominamy, że pierwsza pula biletów w cenie promocyjnej!

Mateusz Socha - przebojem podbijający całą Polskę komik żagańskiej proweniencji. Wysoce energetyczny, o bardzo charakterystycznej gawędzie. Nie wiadomo, czy to historia buduje żart czy żart jest sposobem na opowiedzenie historii, ale słucha się tego z zapartym tchem! Laureat i finalista wielu festiwali i konkursów stand-upowych, m.in. SZPAKa, Ludzik One-man show, Antrakt Stand-up Festiwal.

Tomasz Boras Borkowski - Sam o sobie mówi, że urodził się w roku 1976 oraz w 2015, kiedy po raz pierwszy stanął na scenie. Rok później wygrał największy festiwal stand-upowy w Polsce. Od tamtej pory regularnie występuje na scenach całego kraju. Ma za sobą również występ na zagraniczne dla europejskiej polonii oraz udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central. Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny. Jeden z najoryginalniejszych komików na polskiej scenie.

Imprezę poprowadzi gospodarz sceny, Mieszko Minkiewicz
Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na openmic!

Bilety dostępne w trzech pulach na kupbilecik.pl :
I pula - 20zł
II pula - 25zł
III pula - 30zł


Garage Grill & Bar
14.11.18
19:00
Wydarzenie dla osób dorosłych.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies