Akademia Biznesu – obudź w sobie przedsiębiorcę

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w dniu 15 listopada 2018 r. o godz. 10.00 w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości odbędzie się spotkanie pod nazwą “Akademia Biznesu – obudź w sobie przedsiębiorcę”, kierowane do uczniów klas 2 i 3 liceum, technikum oraz studentów. Jego celem jest zainspirowanie młodych ludzi ideą przedsiębiorczości i pokazanie im dobrych praktyk poprzez prezentację firm dopiero startujących jak również odnoszących sukces na rynku.

Spotkanie podzielone zostanie na dwie części. W I części teoretycznej przedstawimy jak w prosty sposób można rozpocząć działalność gospodarczą. W II części – praktycznej, odbędzie się spotkanie z kilkoma przedsiębiorcami, którzy zaprezentują swoje firmy, swoją drogę do sukcesu oraz przedstawią deficyty w zakresie zawodów, w formie moderowanej debaty. W debacie wezmą udział przedstawiciele kilku start-upów oraz firm “dojrzałych” .

Po spotkaniu będzie możliwość skorzystania z porad doradców zawodowych oraz pracowników Centrum Obsługi Przedsiębiorców w zakresie zakładania działalności gospodarczej.


Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z Centrum Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miejskiego w Łomży pod nr telefonu 86 2156852 lub mailowo cop@um.lomza.pl.

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies