Zdecydowana przewaga Chrzanowskiego - wyniki cząstkowe

Mariusz Chrzanowski zdecydowanie prowadzi po zliczeni głosów z dziewięciu Obwodowych Komisji Wyborczych w Łomży. Obecny Prezydent rywalizuje w II Turze wyborów z Agnieszką Barbarą Muzyk. Podane liczby nie są jeszcze oficjalne.

- CHRZANOWSKI Mariusz - 4103 głosów 75,59proc.

- MUZYK Agnieszka Barbara - 1325 głosów 24,41 proc

Komentarze

 • Przemko

  • 3 mies. temu
  Gratulacje brawo Panie chrzanoski
 • Anba

  • 3 mies. temu
  Gratulacje,super Panie Prezydencie ????
 • Zibi

  • 3 mies. temu
  Gratulacje Panie Prezydencie. Liczymy na 5 lat solidnej pracy na rzecz naszego miasta i troski o zredukowanie zadłużenia. Powodzenia.
 • łomżyniak

  • 3 mies. temu
  Życzymy dobrych doradców i VICE...

  Trafnych decyzji kogo wybrać

 • Milo

  • 3 mies. temu
  Szkoda,że nie Muzyk wygrała bo on nic dobrego zrobił dla miasta jakiś kibel postawił za jakieś 390 000 zł to ma być wporządku wobec was i zadłużenia zrobił dla Łomży to teraz podatki wzrosną wgure za takie coś
 • AlanKrupa

  • 3 mies. temu
  fala hejtu jaka spadła na Barbarę Agnieszkę Muzykową przekroczyła wszelkie granice przyzwoitości, przecie nie od dziś wiadomo, że to ONA wszystko dla miasta robiła podczas ostatniej kadencji, tfu, chranka, to ONA nie pobierała za to gruuubbbej kasy, i to ONA dostała, żelazny list od prezesa, po to, abyśmy my, głupi łomżyniacy - nie myślący samodzielnie - mieli ją wybrać, bo tak chce PIS i łojciec Tadeusz z Torunia... wal się obłudny klecho, to przedsmak tego co ciebie czeka... a co do pani Agnieszki: to nie hejt panią zgubił, ale pycha, durna pewność w siebie i rzymską sektę (chociaż i tak tego nie dostrzeżesz)... BRAVO MARIUSZ, i tylko baranie nie zadłużaj Łomży na głupie imprezy na muszli, a ZAINWESTUJ w sprowadzenie przemysłu do miasta... bo inaczej więcej głosów nie dostaniesz.... a upadek boli, co ci potwierdzi wyciszona nutka...
 • Ola

  • 3 mies. temu
  SERDECZNE GRATULACJE. WSZYSCY SIE CIESZYMY W N.Y. POZDRAWIAMY CIEPLUTKO. PRZESYLAMY CAŁUSY..????????????????
 • Ola

  • 3 mies. temu
  SERDECZNE GRATULACJE. WSZYSCY SIE CIESZYMY W N.Y. POZDRAWIAMY CIEPLUTKO. PRZESYLAMY CAŁUSY..????????????????
 • Meegwright

  • 2 mies. temu
  Panie Mariuszu gratulacje tylko niech Pan nigdy nie wraca juz na łono PISU. Blagam bo ludzie glosowali nie na pis a na Pana
 • Irek

  • 2 mies. temu
  Prosze nie zmarnowac tego zaufania????
 • Benia

  • 2 mies. temu
  Brawo Panie Prezydencie! Życzę dużo sukcesów na dalsze 5lat , aby Pan nie zawiódł swoich wyborców. Byliśmy, jesteśmy i będziemy z Panem Naszym Prezydentem. Nie Warszawa, Białystok czy Suwałki mieli decydować o naszym Prezydencie, to my łomżyniacy decydujemy kto będzie rządził naszym miastem. GRATULUJĘ WYGRANEJ!!!

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies