TVP kręci program o Łomży (FOTO)

W ostatnich dniach nasze miasto odwiedziła ekipa Telewizji Polskiej realizująca program Zakochaj się w Polsce TVP. Jest to seria podróżnicza popularyzująca wiedzę o naszej Ojczyźnie. Prowadzący Tomasz Bednarek, odwiedza ciekawe miejsca w wielu zakątkach kraju,a tym razem zawitał nad Narew.

Jeden z odcinków programu w całości poświęcony będzie naszemu miastu. Pokazane zostaną w nim walory turystyczne, kulturowe i gospodarcze Łomży i ziemi łomżyńskiej w roku jubileuszu 600-lecia nadania praw miejskich. Prezentujemy kilka zdjęć z planu filmowego oraz zapraszamy na emisję w niedzielę 16 grudnia o godz. 10:00 na antenie TVP 1.

UM


GALERIA

Komentarze

  • Paweł

    • 2 mies. temu
    Niedługo też odwiedzi Łomże, ale w mniej przyjemnej sprawie. Będę oglądał ????

Dodaj komentarz

© 2013 - 2019 xlomza.pl

Regulamin / Polityka prywatności i Cookies