Ogłoszenia / Różne

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Cena
99 zł
Telefon
86 215-02-15

OPIS

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

Liceum ogólnokształcące dla dorosłych Żak to szkoła zaoczna – możesz więc pracować i zdobywać wykształcenie średnie bez radykalnych zmian w swoim trybie życia. Bez egzaminów wstępnych, w przyjaznych warunkach, z profesjonalną kadrą nauczycielską.

W naszym liceum prowadzimy zajęcia zgodnie z podstawami programowymi MEN. Zdobędziesz wiedzę nie tylko z takich przedmiotów jak język polski, matematyka, fizyka, geografia, biologia czy historia, ale też z informatyki czy podstaw przedsiębiorczości. Nauczysz się również języka obcego.

Kończąc naukę będziesz mógł przystąpić do matury i otrzymać świadectwo dojrzałości, a jeśli będziesz chciał kontynuować z nami edukacyjną przygodę i zdobyć konkretne umiejętności, czeka na Ciebie ponad 30 kierunków pożądanych na rynku pracy.
Do naszego Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych mogą zapisać się wszyscy, którzy ukończyli 18 lat i chcą dalej się rozwijać, zdobywać wiedzę. Jeśli jesteś absolwentem gimnazjum, zasadniczej szkoły zawodowej lub ośmioletniej szkoły podstawowej i skończyłeś 18 lat, możesz zacząć naukę w naszym liceum – bez egzaminów wstępnych!

Cena:
99 zł /za m-c
Czas trwania:
3 lub 4 lata
Tryb nauczania:
Zaoczny
Liceum ogólnokształcące dla dorosłych

ID: 17928, dodane: 06/02/2021 16:10


Różne
Manikiurzystka
Różne
Konsultant ds. dietetyki

© 2013 - 2021 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies