Ogłoszenia / Różne

Dekorator wnętrz

Cena
159 zł
Telefon
86 215-02-15
E-mail
lomza@zak.edu.pl

OPIS

Dekorator wnętrz
W Polsce obecnie prężnie rozwija się rynek mieszkaniowy. Nabywcy własnych czterech kątów często szukają specjalistów, którzy w sposób kompleksowy zajmą się organizacją remontu oraz urządzeniem mieszkania, w taki sposób, aby było komfortowe i zgodne z oczekiwaniami właścicieli.
Po kierunku Dekorator wnętrz, to właśnie Ty będziesz specjalistą, który zajmie się przygotowaniem projektu i wizualizacji nieruchomości inwestorów. Jako osoba zorientowana w najnowszych trendach oraz zaznajomiona ze sztuką urządzania wnętrz będziesz podpowiadać właścicielom jakie sprzęty, meble i dodatki wybrać.


Czego nauczysz się na kierunku Dekorator wnętrz w szkole Żak?
Dekorator wnętrz to kierunek przygotowujący do samodzielnego świadczenia usług na rynku projektowo-wnętrzarskim. Na wykładach i warsztatach poznasz praktyczne metody projektowania wnętrz, triki znanych designerów oraz sekrety pracy z materiałami i tkaninami. Słuchacze zapoznają się z zagadnieniami ergonomii wnętrz mieszkalnych, zasadami projektowania kuchni i łazienki oraz bezpieczeństwem wykonywania zadań zawodowych.
Na zajęciach przyszli dekoratorzy wnętrz nauczą się również wykorzystywania nowoczesnych technologii w pracy projektowej. Dzięki zgłębieniu podstaw psychologii z elementami treningu interpersonalnego absolwenci będą gotowi do pozyskania i zrozumienia oczekiwań swoich klientów, co w dobie rosnącej konkurencji jest dużą przewagą konkurencyjną.

Cena:
159 zł /za m-c
Czas trwania:
1 rok
Tryb nauczania:
Zaoczny

Sekretariat Szkoły Żak
ul.Dworna 1 lokal 4

e-mail lomza@zak.edu.pl
telefon 86 215-02-15

Godziny otwarcia
Pon.-PT.: 9:00-17:00
Sobota: 8:00-16:00
Niedziela: zamknięte
Dekorator wnętrz

ID: 16300, dodane: 14/09/2020 21:01


Różne
Technik administracji z elem. prawa pracy
Różne
Asystent osoby niepełnosprawnej z podstawami opieki i pielęgnacji

© 2013 - 2021 xlomza.pl - Informacje z Łomży i regionu

Regulamin | Polityka prywatności i Cookies