Kobiecy Bal Charytatywny

To będzie nie tylko wieczór pełen uroku i elegancji, ale przede wszystkim wieczór, w którym nasze serca zabiją mocniej. Cały dochód z przyjęcia przekazany zostanie na leczenie Oleńki Warelis, która toczy bohaterską walkę z rzadką i trudną chorobą - Zespół Fallota z okienkiem aortalno-płucnym typu I.


Ponad 2 lata temu, w magicznej chwili oczekiwania na narodziny dziecka, cała rodzina wstrzymała oddech, ponieważ wykryto poważną wadę serca nienarodzonego jeszcze dziecka – Oleńki. Lekarze pesymistycznie przewidywali jej przyszłość, ale Asia i jej rodzina nie poddali się. Dzięki pomocy wspaniałych polskich Profesorów oraz ośrodka w Niemczech, Ola przyszła na świat. Od tamtej pory ta dzielna dziewczynka toczy wspaniałą walkę. Przeszła przez liczne operacje, w tym tracheostomię, długi pobyt na Intensywnej Terapii i operację krtani. Mimo tych trudności, Oleńka okazuje się być niezwykle silną i wyjątkową dziewczynką. Jej serce nadal wymaga pomocy. Tętnica płucna jest coraz węższa, zastawka płucna wymaga wymiany, a problemy z zastawką aortalną i zaburzenia rytmu zatokowego zagrażają jej życiu. Oleńka potrzebuje naszej pomocy bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, aby przejść operację w USA, która może dać jej nową nadzieję. Doktorzy w Bostonie planują operację przez cewnikowanie, co byłoby mniej obciążające dla jej delikatnego organizmu.

Kwota, która jest potrzebna to 3 mln złotych, na ten moment brakuje miliona.

17 listopada 2023 roku, o godzinie 19:00, w malowniczej Jędrusiowej Dolinie, zagoszczą dźwięki muzyki, śpiew i radość. Ten wyjątkowy Bal Kobiecy to nie tylko okazja do wspólnej zabawy, to także nasza szansa, aby wspólnie pomóc Oleńce w jej walce.

Atrakcje? Będzie ich mnóstwo!

Muzykę i atmosferę zapewni wspaniały Dj Wodzirej Konferansjer z Bellwether Event, który sprawi, że parkiet będzie się trząść w rytmie naszych serc.

Wystąpi też MagnetiG, czarodziej dźwięków, obserwowany na Facebooku przez ponad 460 tysięcy osób.

Zespół Milano zaśpiewa każdej z Was „...O Tobie kochana, o Tobie myślę wciąż”

Co więcej niekwestionowany mistrz tańca, Jacek Baczewski z Klubu Tańca Towarzyskiego "Akat", poprowadzi profesjonalny pokaz taneczny!

Dla miłośniczek sztuk walki przygotowaliśmy spektakularny pokaz klubu Hunter Kickboxing Łomża, gdzie adrenalina i moc osiągną najwyższy poziom!

Cena biletu na ten wyjątkowy Bal to 250 zł za osobę, ale warto pamiętać, że pieniądze na leczenie Oleńki będą zbierane przez całą noc.

To jednak nie koniec atrakcji! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami od naszych partnerów, takich jak Anamed Zdrowie, Hotel Zamek Ryn, KobiecePiękno.pl, Literkowo w Łomży, MK Grochowscy Fotografia czy Koku Sushi Łomża.

Nasi utalentowani kucharze serwować będą wykwintne dania, a na słodkim stole i sushi station na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie zabraknie również fotobudki 360, ścianki do zdjęć, przepięknych dekoracji sali oraz profesjonalnej fotorelacji z przyjęcia.

Przyjdźcie, bawcie się i razem z nami wesprzyjcie Oleńkę w jej walce. Niech ten Bal będzie dowodem, że wspólnie jesteśmy w stanie zdziałać cuda!

Zapisy pod telefonem:

502 502 874 i 500 025 508.

Razem możemy zdziałać wiele. Przyłączcie się do tej szlachetnej inicjatywy!