PKS

ROZKŁAD ODJAZDÓW PKS

Wszystkie stanowiska
                 
Kierunek przez Godziny odjazdu
AUGUSTÓW, D.A. STAWISKI 14:00 13 LBn      
    GRAJEWO, D.A.
RAJGRÓD
           
BIAŁYSTOK, D.A.   16:25 11 57P 19:10 11 7@
BIAŁYSTOK, D.A. WIZNA 04:50 11 CdV 04:50 11 F
    10:00 11 FV 11:20 11 LV
    14:30 11 UV 16:50 11 UP
    18:30 11 KwV      
BIAŁYSTOK, D.A. WIZNA, SKRZ. 06:00 11 dV 07:00 11 d
    07:25 11 bP 08:00 11 dV
    08:25 11 U 08:45 11 bP
    11:50 11 dc 12:25 11 bP
    15:00 11 dc 16:00 11 bnV
    17:00 11 UP 17:45 11 Kd
    20:30 11 DP 21:10 11 bP
BRAŃSK, P.DW. ZAMBRÓW D.A. 13:30 7 S 13:30 7 HF
    HODYSZEWO            
BURZYN WIZNA 15:20 12 S      
BURZYN WIZNA, SKRZ. 05:40 12 S      
CIECHANOWIEC P.DW ZAMBRÓW D.A. 12:00 7 S 13:50 7 S
  CZYŻEW STACJA 16:55 7 F      
CIECHANOWIEC P.DW ZAMBRÓW D.A. 16:15 7 S 18:10 7 HFn
    KLUKOWO            
CIECHANOWIEC P.DW ZAMBRÓW D.A. 18:10 7 S      
    WYSOKIE MAZ. D.            
CIECHANÓW, D.A. OSTROŁĘKA, D.A. 16:20 2 U      
CIECHOCINEK, D.K. PRZASNYSZ, D.A. 08:30 2 dP      
    MŁAWA, D.A.
BRODNICA
TORUŃ, D.A.
           
CZYŻEW STACJA D.K. ZAMBRÓW D.A. 12:00 7 HF      
DOBRY LAS I GRĄDY 15:40 3 S      
    NOWOGRÓD
RUDKA SKRODA NŻ
ZBÓJNA
           
DOBRZYJAŁOWO   06:40 13 S 15:40 13 S
EŁK, D.A./D.K. JEDWABNE 05:40 5 F      
    RADZIŁÓW
SZCZUCZYN
GRAJEWO, D.A.
PROSTKI
           
EŁK, D.A./D.K. MAŁY PŁOCK 09:30 9 N      
    PISZ, D.K.            
EŁK, D.A./D.K. STAWISKI 06:50 13 L 11:20 13 L
  GRAJEWO, D.A. 15:05 13 LP      
GDAŃSK, D.A. KOLNO, D.A. 07:30 1 LP      
    PISZ, KLEMENTOW
MRĄGOWO
OLSZTYN, D.A.
OSTRÓDA D.A.
           
GDAŃSK, D.A. OSTROŁĘKA, D.A. 07:30 2 UP      
    OLSZTYN, D.A.            
GIŻYCKO, D.A. PISZ, D.K. 08:40 10 L 10:55 10 LP
    12:45 10 Pg 13:20 10 5PT
    13:20 10 567R 15:45 10 PU
    20:00 10 UP 21:05 10 RP
    21:10 10 EU57      
GOŁDAP, D.A. EŁK, D.A. 01:35 13 nP 13:40 13 bP
GRAJEWO, D.A. JEDWABNE 08:30 5 S      
    RADZIŁÓW
SZCZUCZYN
           
GRAJEWO, D.A. RADZIŁÓW 16:30 5 LP      
    SZCZUCZYN            
GRAJEWO, D.A. WAGI, SKRZ. 12:30 6 L      
    RADZIŁÓW
SZCZUCZYN
           
GRAJEWO,ul.KS.J.POPIEŁUSZKI STAWISKI 12:30 13 F 16:30 13 S
    SZCZUCZYN            
KOBYLIN B. RUTKI 17:00 8 HFn      
KOLNO, D.A. MAŁY PŁOCK 06:40 9 F 12:05 9 LV
    13:30 9 F 13:35 9 dV
    15:20 9 S 15:30 9 HF
    18:05 9 dV 18:45 9 UV
KOLNO, D.A. NOWOGRÓD 11:00 4 F      
    DOBRYLAS            
KOŁAKI STRUMIENIE KISIELNICA 06:10 9 S      
KOŁAKI WIETRZYCHOWO CHLUDNIE 15:50 12 S      
KOŁOBRZEG OSTROŁĘKA, D.A. 21:25 2 bP      
    GDAŃSK, D.A.            
KULESZE KOŚCIELNE RUTKI 17:00 8 S      
KUZIE NOWOGRÓD 18:00 4 F      
LUBLIN, D.A. SIEDLCE, D.A 13:05 7 7łU 13:05 7 671R
ŁOMŻA, D.A. BURZYN 14:00 5 d      
    NADBORY
JEDWABNE
           
ŁOMŻA, D.A. JEDWABNE 07:00 5 F      
    NADBORY
BURZYN
           
ŁOMŻA, D.A. PODOSIE 05:55 2 S 15:40 2 S
    CZARTORIA
MIASTKOWO
           
ŁOMŻA, D.A. SIEMIEŃ, SKRZ. 15:50 8 S      
    RUTKI
GRĄDY WON.
WIZNA
           
ŁOMŻA, D.A. STAWISKI 06:15 13 S      
ŁOMŻA, D.A. SZABŁY MŁODE 06:25 3 S 15:50 3 S
    ŚNIADOWO, D.K.            
ŁOMŻA, D.A. WIZNA 05:30 11 S      
    GRĄDY WON.
RUTKI
SIEMIEŃ, SKRZ.
           
ŁOMŻA, D.A. ŻELECHY 06:20 12 S 14:10 12 S
ŁYSE NOWOGRÓD 14:20 4 HF      
    KUZIE            
MAKÓW MAZOWIECKI D.A. MIASTKOWO 11:00 2 A      
    OSTROŁĘKA, D.A.
SYPNIEWO
           
MIKOŁAJKI, D.K. KOLNO, D.A. 12:00 10 RP      
MIKOŁAJKI, PLAC KOŚCIELNY KOLNO, D.A. 12:10 10 RP      
    PISZ, KLEMENTOW
RUCIANE NIDA D.
Ukta
           
MŁAWA, D.A. OSTROŁĘKA, D.A. 20:10 2 57xP      
    PRZASNYSZ, D.A.            
MYSZYNIEC, D.A. NOWOGRÓD 14:20 4 S      
    ŁYSE            
OLSZTYN, D.A. KOLNO, D.A. 06:00 4 LV      
    MYSZYNIEC            
OLSZTYN, D.A. NOWOGRÓD 09:00 4 NP 14:30 4 bP
  MYSZYNIEC 15:30 4 7Pw      
OLSZTYN, D.A. OSTROŁĘKA, D.A. 10:45 2 DP 17:30 2 bP
OLSZTYN, D.A. SZCZYTNO, D.A. 16:25 2 47bP      
OSNÓWKA ZAMBRÓW D.A. 13:50 7 HF      
    CZYŻEW STACJA            
OSTROŁĘKA, D.A. MIASTKOWO 06:40 2 F 12:15 2 F
    13:40 2 F 13:50 2 d
    16:00 2 Ln 17:00 2 Fc
    18:00 2 dc 19:40 2 dc
    22:40 2 Kd      
OSTROŁĘKA, D.A. NOWOGRÓD 11:15 4 Fc      
PISZ, D.K. KOLNO, D.A. 12:00 9 Q      
PODOSIE   13:30 2 S      
PRZASNYSZ, D.A.   23:00 2 7@      
RADZIŁÓW, PL.500-LECIA JEDWABNE 10:30 5 S 15:40 5 F7
  NADBORY 15:40 5 S      
RADZIŁÓW, PL.500-LECIA JEDWABNE 16:00 6 S      
    ORLIKOWO
PRZYTUŁY
           
RADZIŁÓW, PL.500-LECIA JEDWABNE 19:50 5 Ln      
    PRZYTUŁY            
RADZIŁÓW, PL.500-LECIA JEDWABNE 15:40 6 F      
    PRZYTUŁY
WILAMOWO
           
RAJGRÓD, RYNEK STAWISKI 09:00 13 F      
    GRAJEWO,ul.KS.J
BIEBRZA,SKRZ.
BEŁDA
           
RUCIANE NIDA, D.K. KOLNO, D.A. 11:35 10 PNE      
RUDKA-SKRODA MAŁY PŁOCK 15:30 9 S      
RUTKI-KOSSAKI   08:10 8 F      
SIEMIATYCZE, D.A. BRAŃSK, P.DW. 16:40 8 15bP      
    BIELSK PODLASKI            
STAWISKI DOBRZYJAŁOWO 14:15 13 S      
STAWISKI PORYTE 15:30 13 S      
    ROMANY            
STRZESZEWO KONARZYCE 06:15 3 S      
    ŚNIADOWO, D.K.            
STRZESZEWO ŚNIADOWO III 15:30 3 S      
SUWAŁKI, D.A. AUGUSTÓW 10:10 13 bP 14:05 13 LP
    16:35 13 LP 18:40 13 NP
    21:15 13 LP      
SZCZECIN, D.A. PŁOCK, D.A. 10:00 2 bP      
    BYDGOSZCZ, D.A.            
ŚNIADOWO III KONARZYCE 14:00 3 S      
ŚNIADOWO, D.K. JARNUTY 16:10 3 S      
    SZCZEPANKOWO            
ŚNIADOWO, D.K. KONARZYCE 06:00 3 S      
WARSZ, DW. WSCH LUBELSK 13/08 OSTRÓW MAZ. D.A 04:45 15 61dM 04:45 15 RV
    07:15 15 LP 09:15 15 dV
    13:15 15 bV 15:15 15 bnV
    16:45 15 RP 16:45 15 bnV
WARSZAWA, D.A.ZACHODNI 02, D/W OSTRÓW MAZ. D.A 02:50 15 bP 06:00 15 LP
    06:45 15 dV 07:30 15 dP
    08:10 15 LP 10:15 15 Pg
    10:35 15 NP 10:45 15 bP
    12:10 15 UP 13:40 15 bP
    13:45 15 RP 13:55 15 EU57
    14:35 15 LP 17:25 15 PNE
    18:00 15 bP 18:15 15 NnP
    18:50 15 RP 19:28 15 567R
WARSZAWA, LOTNISKO CHOPINA   05:35 15 LP      
WĘGORZEWO, D.A. PISZ, D.K. 11:45 10 671R 14:40 10 dP
    17:50 10 bP      
WIZNA   14:00 11 S      
WŁADYSŁAWOWO D.A.   21:40 13 46RP      
WROCŁAW DA CENTRALNY   23:55 15 NnP      
WYSOKIE MAZ. D.A. ZAMBRÓW D.A. 07:50 7 F 13:30 7 CL
WYSOKIE MAZ. D.A. ZAMBRÓW D.A. 14:30 7 F      
    KULESZE KOŚCIEL            
ZAMBRÓW D.A. PORYTE JABŁOŃ N 07:05 7 S 07:05 7 HF
    07:35 7 S 08:45 7 F
    09:30 7 S 10:30 7 CL
    11:00 7 F 11:30 7 S
    12:30 7 F 14:50 7 S
    15:30 7 HF 15:30 7 S
    16:55 7 CL 17:30 7 S7
    18:50 7 L      
ZAMBRÓW D.A. WYGODA 19:15 7 NP      
                 

 

 

 

 

 

ROZKŁAD PRZYJAZDÓW PKS

Wszystkie stanowiska
                 
Kierunek przez Godziny przyjazdu
ANDRZEJEWO ZAMBRÓW D.A. 09:21 F        
AUGUSTÓW, D.A. RAJGRÓD 20:37 LBn        
    STAWISKI            
BIAŁYSTOK, D.A.   08:24 dP 20:05 57xP 21:25 bP
    23:00 7@        
BIAŁYSTOK, D.A. WIZNA 12:02 LV 13:32 dV 15:50  
    17:02 dV 18:42 UV 22:24 KwV
BIAŁYSTOK, D.A. WIZNA, SKRZ. 07:28 UP 09:52 bP 10:25 DP
    13:45 d 14:25 bP 15:03 FV
    16:11 U 17:28 bP 17:55 dc
    19:35 dc 19:40 bnV 22:38 Kd
BRAŃSK, P.DW. HODYSZEWO 12:36 F15        
    ZAMBRÓW D.A.            
BURZYN WIZNA 07:26 S 17:00 S    
CIECHANOWIEC P.DW CZYŻEW STACJA 08:08 S 10:12 F 17:17 7S
    ZAMBRÓW D.A.            
CIECHANOWIEC P.DW KLUKOWO 07:57 HF 07:59 S    
    ZAMBRÓW D.A.            
CIECHOCINEK, D.K. DZIAŁDOWO, D.A. 21:30 dP        
    MŁAWA, D.A.
PRZASNYSZ, D.A.
OSTROŁĘKA, D.A.
           
CZYŻEW STACJA D.K. ZAMBRÓW D.A. 06:57 F        
DOBRY LAS I NOWOGRÓD 07:29 S        
    GRĄDY            
DOBRZYJAŁOWO   07:35 S 16:35 S    
EŁK, D.A./D.K. GRAJEWO, D.A. 17:02 N        
    PRZYTUŁY
JEDWABNE
           
EŁK, D.A./D.K. GRAJEWO, D.A. 05:31 LP 16:10 L    
    STAWISKI            
EŁK, D.A./D.K. ORZYSZ 13:11 F        
    PISZ, D.K.
MAŁY PŁOCK
           
GDAŃSK, D.A. OLSZTYN, D.A. 17:00 UP        
    OSTROŁĘKA, D.A.            
GDAŃSK, D.A. OSTRÓDA D.A. 22:48 LP        
    OLSZTYN, D.A.
MRĄGOWO
PISZ, KLEMENTOW
KOLNO, D.A.
           
GIŻYCKO, D.A. PISZ, D.K. 09:42 Pg 11:54 UP 12:48 671R
    12:48 7łU 13:40 EU57 13:41 RP
    17:59 NnP 18:50 L    
GIŻYCKO, D.A. PISZ, D.K. 10:18 Q        
    KOLNO, D.A.
MAŁY PŁOCK
           
GOŁDAP, D.A. EŁK, D.A. 02:45 bP 13:05 bP    
    GRAJEWO, D.A.            
GRAJEWO, D.A. RADZIŁÓW 07:05 LP        
GRAJEWO, D.A. SZCZUCZYN 11:20 L 16:09 S    
    RADZIŁÓW
PRZYTUŁY
JEDWABNE
           
GRAJEWO,ul.KS.J.POPIEŁUSZKI SZCZUCZYN 07:29 F 10:24 F 14:24 S
    STAWISKI            
GRANNE CZYŻEW STACJA 08:24 S        
    ZAMBRÓW D.A.            
KOBYLIN B. RUTKI 07:45 HF        
KOLNO, D.A.   06:45 dV        
KOLNO, D.A. DOBRYLAS 09:10 F        
    NOWOGRÓD            
KOLNO, D.A. MAŁY PŁOCK 07:35 S 08:50 F 09:49 F
    11:16 LV 14:26 UV 15:09 S
    16:09 L        
KOŁAKI STRUMIENIE   17:01 S        
KOŁAKI WIETRZYCHOWO CHLUDNIE 07:33 S        
KOŁOBRZEG OSTROŁĘKA, D.A. 07:20 bP        
KULESZE KOŚCIELNE RUTKI 07:46 S        
KUZIE NOWOGRÓD 09:31 F        
LUBLIN, D.A.   21:35 46RP        
LUBLIN, D.A. SIEDLCE, D.A 13:18 567R 13:18 5PT    
ŁOMŻA, D.A. BURZYN 15:49 d        
    NADBORY
JEDWABNE
           
ŁOMŻA, D.A. JEDWABNE 08:46 F        
    NADBORY
BURZYN
           
ŁOMŻA, D.A. PODOSIE 07:23 S 17:11 S    
    CZARTORIA
MIASTKOWO
           
ŁOMŻA, D.A. SIEMIEŃ, SKRZ. 17:29 S        
    RUTKI
GRĄDY WON.
WIZNA
           
ŁOMŻA, D.A. STAWISKI 07:40 S        
ŁOMŻA, D.A. SZABŁY MŁODE 07:35 S 17:00 S    
    ŚNIADOWO, D.K.            
ŁOMŻA, D.A. WIZNA 07:18 S        
    GRĄDY WON.
RUTKI
SIEMIEŃ, SKRZ.
           
ŁOMŻA, D.A. ŻELECHY 07:20 S 15:07 S    
ŁYSE NOWOGRÓD 07:25 HF        
MAKÓW MAZOWIECKI D.A. SYPNIEWO 10:01 A        
    OSTROŁĘKA, D.A.
MIASTKOWO
           
MIKOŁAJKI, D.K. KOLNO, D.A. 18:20 RP        
MIKOŁAJKI, PLAC KOŚCIELNY RUCIANE NIDA D. 16:36 RP        
    PISZ, KLEMENTOW
KOLNO, D.A.
           
MŁAWA, D.A.   16:25 57P        
MYSZYNIEC, D.A. NOWOGRÓD 07:27 S        
OLSZTYN, D.A. MYSZYNIEC 08:40 bP 19:13 NP    
    NOWOGRÓD            
OLSZTYN, D.A. OSTROŁĘKA, D.A. 12:20 bP 20:25 DP    
OLSZTYN, D.A. SZCZYTNO, D.A. 16:40 15bP        
OLSZTYN, D.A. SZCZYTNO, D.A. 18:00 LV        
    MYSZYNIEC
KOLNO, D.A.
MAŁY PŁOCK
           
OLSZTYN, D.A. SZCZYTNO, D.A. 22:14 7Pw        
    MYSZYNIEC
NOWOGRÓD
           
OSTROŁĘKA, D.A.   18:30 KwV        
OSTROŁĘKA, D.A. MIASTKOWO 06:55 d 08:20 F 09:20 F
    11:45 dc 14:55 dc 16:33 Fc
    17:45 Kd 18:30 Ln    
OSTROŁĘKA, D.A. NOWOGRÓD 09:55 Fc 12:55 d    
PŁOCK, D.A.   19:10 7@        
PODOSIE MIASTKOWO 14:48 S        
PRZASNYSZ, D.A. OSTROŁĘKA, D.A. 08:22 U        
RADZIŁÓW, PL.500-LECIA NADBORY 07:30 F 18:05 S7    
    JEDWABNE            
RADZIŁÓW, PL.500-LECIA PRZYTUŁY 07:26 F 10:02 CH 13:40 S
    JEDWABNE            
RADZIŁÓW, PL.500-LECIA PRZYTUŁY 07:44 S        
    ORLIKOWO
JEDWABNE
           
RADZIŁÓW, PL.500-LECIA STAWISKI 08:46 L        
ROMANY STAWISKI 07:35 S        
RUCIANE NIDA, D.K. KOLNO, D.A. 17:05 PNE        
RUDKA-SKRODA MAŁY PŁOCK 07:37 S        
SIEMIATYCZE, D.A.   16:20 47bP        
SOKOŁY KULESZE KOŚCIEL 07:15 S 07:26 HF    
    ZAMBRÓW D.A.            
STAWISKI   15:37 S        
STRZESZEWO   07:35 S        
STRZESZEWO ŚNIADOWO, D.K. 16:55 S        
SUWAŁKI, D.A.   07:50 LP 23:50 NnP    
SUWAŁKI, D.A. RAJGRÓD 05:56 LP 10:25 NP 14:25 LP
    17:47 bP        
SZCZECIN, D.A. PŁOCK, D.A. 21:10 bP        
SZCZUCZYN, P.DW. RADZIŁÓW 10:00 L        
    PRZYTUŁY
JEDWABNE
           
ŚNIADOWO III ŚNIADOWO, D.K. 15:22 S        
ŚNIADOWO, D.K.   17:15 S        
ŚNIADOWO, D.K. SZCZEPANKOWO 07:05 S        
WARSZ, DW. WSCH LUBELSK 13/08 OSTRÓW MAZ. D.A 12:03 61dM 12:03 RP 16:22 LP
    18:03 dV 19:08 dV 20:19 bV
    21:18 bnV 22:48 bnV    
WARSZAWA, D.A.ZACHODNI 02, D/W   01:35 nP 10:00 bP 10:39 LP
    11:13 671R 11:30 PNE 11:30 RP
    12:40 Pg 13:10 bP 13:58 LP
    14:28 dP 15:30 PU 16:28 LP
    17:38 bP 18:33 NP 19:55 UP
    20:54 RP 20:55 EU57 21:08 LP
WARSZAWA, LOTNISKO CHOPINA Warszawa W 15:02 LP        
WĘGORZEWO, D.A. GIŻYCKO, D.A. 07:20 dP 10:35 bP 18:56 567R
    ORZYSZ            
WIZNA   15:04 S        
WYSOKIE MAZ. D.A. ZAMBRÓW D.A. 10:57 L 12:05 234 14:04 F
    15:17 S 15:20 HF 16:22 Ln
ZAMBRÓW D.A.   07:34 S 08:39 L 08:54 NP
    10:12 CL 13:35 S 13:37 HF
    14:37 S 15:52 S 17:17 HFn
    17:23 S        
ZAMBRÓW D.A. GAĆ 16:25 F        
ZAMBRÓW D.A. PORYTE JABŁOŃ 11:43 F        
                 

 

OZNACZENIA KURSÓW
                 
@ - kursuje w roku akademickim
1 - kursuje w poniedziałki
4 - kursuje w czwartki
5 - kursuje w piątki
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
A - NIE KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA
B - KURSUJE CODZIENNIE OPRÓCZ SOBÓT
b - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
C - kursuje w soboty, niedziele i święta
c - nie kyrsuje 24.XII
D - NIE KURSUJE 24,25,26,31-XII,1-I, W WIELK.SOB.2 DNI ŚW. WIELK
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
E - NIE KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH
F - KURSUJE W DNI ROBOCZE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
g - kursuje od 28-06 do 28-09 br.
H - kursuje codziennie w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
K - KURSUJE W NIEDZIELĘ LUB ŚW. POPRZEDZAJĄCE DNI NAUKI SZKOLNEJ
L - NIE KURSUJE W 1 i 2 DZIEŃ B.NAR.i WIELK. ORAZ W NOWY ROK
ł - nie kursuje 2 I
M - kursuje w ostatnim dniu przerwy świątecznej lub ferii poprzeddzającym rozpoczęcie zajęć szkolnych/studenckich
N - NIE KURSUJE W 1-WSZY DZ.B. NAR.i 1-WSZY DZIEŃ ŚW. WIELKANOCY
n - nie kursuje w Wigilię, Sylwestra 31 grudnia i Wielką Sobotę
P - KURS POŚPIESZNY
Q - KURSUJE CODZIENNIE OPRÓCZ NIEDZIELI
R - KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJI SZKOLNYCH
S - kursuje w dni nauki szkolnej
T - nie kursuje 23,24 i 31 XII i w Wielki Piątek
U - NIE KURSUJE W 1 DZIEŃ B. NAR. I WIELKANOCY ORAZ W NOWY ROK
V - kurs przyspieszony
w - kursuje od 7.10 do 30.06
x - kursuje od 1.10 - 30.06