Kolizja 3 samochodów na Zawadzkiej

Około godziny 19:30 na ulicy Zawadzkiej doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Kolizja miała miejsce przed przejściem dla pieszych na wysokości Skate Parku.

Zawadzka oficjalnie otwarta i poświęcona (Foto | VIDEO)

Nowa dwupasmowa jezdnia, chodnik i ścieżka rowerowa. Dziś w samo południe odbyło się oficjalne otwarcie ul. Zawadzkiej. Jej przebudowa trwała od lipca ubiegłego roku. Inwestycja kosztowała Miasto Łomża ponad 3,5 mln zł.

#RazemTworzymyŁKS! Przyłącz się do akcji

Projekt #RazemTworzymyŁKS jest realizowany przez Kibiców Łomżyńskiego Klubu Sportowego ma na celu przeprowadzenie akcji polepszenia wizerunku klubu w naszym mieście oraz promocji klubu wśród najmłodszych mieszkańców miasta i okolic. Osoby, które mają ciekawe pomysły i chciałyby pomóc w realizacji projektu zapraszamy do kontaktu. 

75% ankietowanych chce rolkowiska

Konsultacje społeczne, czyli poznanie opinii mieszkańców (ankieta) dotyczące budowy całorocznego zadaszonego obiektu rekreacyjno - sportowego lodowiska – rolkowiska w Łomży, przeprowadzone zostały w dniach 27.05-16.06.2017 r. poprzez badanie opinii mieszkańców z wykorzystaniem anonimowego formularza ankietowego, dostępnego w obiektach MOSiR oraz na stronie internetowej.

Kapucyński Zespół Uwielbienia potrzebuje pomocy!

- Naszą pasją  jest muzyka. Chcemy wykorzystać nasze talenty na Chwałę Bożą i pokazać Tobie i innym ludziom, że wiara czyni cuda. Nie jesteśmy jednak w stanie tego zrealizować bez Twojej pomocy, o którą bardzo prosimy. Naszym celem jest zebranie funduszy na sprzęt nagłośnieniowy, który umożliwi nam organizację uwielbień i mini koncertów - czytamy w komunikacie młodych członków Kapucyńskiego Zespołu Uwielbienia

IV Wyścig Pychówek o tytuł Mistrza Nurtu Pradoliny Narwi

W minioną sobotę, na wysokości łomżyńskich bulwarów, odbyły się już po raz czwarty wyścigi pychówek. W zawodach udział wzięło sześciu zawodników, a najlepszym po raz drugi okazał się Marian Drozdowski, który był najstarszym i najbardziej doświadczonym ze startujących osób.

176 km/h przez Białystok

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białymstoku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 106 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy, a także został ukarany mandatem karnym.

Rozpoczęły się Polonijne Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Do czwartku prawie sześciuset młodych sportowców z Białorusi, Estonii, Litwy, Ukrainy, Irlandii oraz Polski będzie rywalizowało na łomżyńskich obiektach w dziesięciu dyscyplinach sportowych. Uroczystość rozpoczynającą mistrzostwa, która odbyła się w sali gimnastycznej II Liceum Ogólnokształcącego, uświetniły występy artystyczne przedstawicieli poszczególnych krajów biorących udział w igrzyskach.

XXIV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie (VIDEO)

150 hodowców zwierząt hodowlanych z dumą prezentowało w Szepietowie swoje zwierzęta. W sumie na wystawie w Podlaskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego podziwiać można było około tysiąca zwierząt. W sobotę trwały obrady jury i wybory najlepszych hodowców, w niedzielę 25 czerwca zwiedzający będą mieli osobiście zobaczyć zwierzęta w klasie supechampionów i championów.