Karambol za Ostrołęką. Są zabici i ranni

Tragedia na drodze krajowej nr 61 w miejscowości Gzowo. Trzy osoby zginęły, a kilka zostało rannych w wyniku zderzenia pięciu samochodów osobowych i ciężarówki. Wypadek wydarzył się ok. godz. 14. - Trasa z Warszawy w kierunku Ostrołęki jest całkowicie zablokowana.

Patrol rowerowy ujawnił narkotyki

16-letni mieszkaniec Łomży będzie odpowiadał przed sądem rodzinnym za posiadanie narkotyków. Młody mężczyzna miał przy sobie torebkę foliową, w której znajdowała się marihuana.

Policjanci z wizytą u Seniorów

Jak ważna jest czujność i dbałość o swoje bezpieczeństwo przypominali wczoraj łomżyńscy policjanci na spotkaniu z seniorami. Mundurowi, przestrzegali uczestników spotkania szczególnie przed oszustami działającymi metodą na tzw. „wnuczka”. Mówili też o odblaskach i przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego.

550 tys. złotych dla startupu z Parku Przemysłowego Łomża

Kolejny startup z Parku Przemysłowego Łomża otrzymał dofinansowanie. Przyznane środki to aż 550 tyś. zł.  Przedsięwzięcie biznesowe rozwijane było wcześniej ramach programów inkubacji prowadzonej przez Park Przemysłowy Łomża  w ramach poddziałania 1.1.1 „Platformy startowe dla nowych pomysłów”.

Srebrne Mistrzostwa Świata w biegach przeszkodowych - Kanada

"Nie samymi schodami człowiek żyje" zdaje się mówić Piotr Łobodziński, nasz eksportowy towerrunner, który w miniony weekend odniósł kolejny sukces w swojej urozmaiconej karierze. Chodzi mianowicie o Mistrzostwa Świata OCR (Biegi z przeszkodami), które w tym roku odbyły się w okolicach Toronto w Kanadzie w dniach 13-15 października.

Potrącenie rowerzysty na Piłsudskiego (FOTO)

Dziś po godzinie 16.00 na skrzyżowaniu AL. Piłsudskiego z ulicą Chopina doszło do potrącenia rowerzysty, który najprawdopodobniej poruszał się ścieżką rowerową. Łomżyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zderzenia roweru z osobową skodą. Na miejscu niezbędna okazała się obecność karetki pogotowia.