21 i 24 latek odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Łomżyńscy policjanci ujawnili i zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, przy których zostały zabezpieczone środki odurzające. Zarówno 21 – letni mieszkaniec gminy Jedwabne, jak i trzy lata starszy mieszkaniec gminy Nowogród trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie narkotyków odpowiadać będą przed sądem. Grozi za to kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności

Pieniądze na budowę biblioteki w Starych Kupiskach

Dwa miliony złotych otrzyma gmina Łomża na inwestycję związaną z budową biblioteki w Starych Kupiskach oraz remont i modernizacja pozostałych placówek bibliotecznych. Pieniądze to dofinansowanie z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2016-2020.

Dziś o 16.00 mecz z Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Wyjątkowo w środę przyjdzie podopiecznym Krzysztofa Ogrodzińskiego rywalizować w lidze. Tym razem przeciwnikiem biało-czerwonych będzie zespół Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, który w poprzednim sezonie zajął miejsce premiowane awansem, ale pozaboiskowe okoliczności uniemożliwiły jemu udział w rozgrywkach na wyższym szczeblu.

Zajechali mu drogę. Był "zatankowany" do pełna

Troje młodych ludzi uniemożliwiło kontynuowanie dalszej jazdy kierowcy opla zafira. Mężczyzna miał ponad 3,3 promile alkoholu w organizmie. 48–latek stracił prawo jazdy. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Zarzuty w sprawie śmiertelnego potrącenia. Podejrzany się przyznał

Zarzuty spowodowania wypadku, nieudzielenia pomocy poszkodowanym i ucieczki z miejsca zdarzenia postawiła prokuratura mężczyźnie zatrzymanemu po wypadku w Białymstoku, w którym nad ranem w niedzielę (20.08) zginęło dwoje pieszych - informuje Radio Białystok.

V Mistrzostwa Łomży w Piłkarzyki- puchary rozdane

To już V odsłona turnieju Mistrzostw Łomży w Piłkarzyki, które zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży. Zawody rozegrane zostały 19 sierpnia na Starym Rynku i jak co roku przyciągnęły grono zawodników oraz kibiców.

GR Nadzieja prowadzi zbiórkę dla poszkodowanych

GR Nadzieja nawiązala kontakt z gminą Sośno, poszkodowaną w czasie sierpniowych nawałnic. Otrzymano listę konkretnych przedmiotów, które sa potrzebne na miejscu.

Pijany 22–latek w kradzionym aucie

Łomżyńscy policjanci zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Nowogród. Mężczyzna podejrzewany jest o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Ponadto, opel którym jechał pochodził z kradzieży. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Zmarła była dyrektor Przedszkola nr 9

W dniu 19 sierpnia 2017 r. zmarła Janina Falkowska, będąca w latach 1995-2004 dyrektorką Przedszkola Publicznego nr 9 w Łomży. Wyprowadzenie ciała do kaplicy Św. Józefa i Msza pogrzebowa odbędą się 22 sierpnia o godz. 14:00, po czym nastąpi pochowanie na cmentarzu przy ul. Przykoszarowej.