musisz zobaczyć
  • Loading

W WSA będą szukać pielęgniarek do pracy w Niemczech.

Biuro karier Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży informuje i zaprasza studentów i absolwentów kierunku pielęgniarstwo na prezentacje projektu rekrutacyjnego personelu medycznego pielęgniarka /pielęgniarz. Spotkanie odbędzie się w piątek (17 kwietnia) o godzinie 10 w sali 200 na drugim piętrze uczelni.

Do Łomży przyjedzie Iris Meyenburg-Atwarg mecenas personelu opiekuńczego renomowanej Kliniki Medycznej w Hanowerze. Poniżej program spotkania.

*Przywitanie i prezentacja osób prowadzących

* Pani Irys Meyenburg-Atwarg / w języku angielskim/ dokona prezentacji kliniki MHH w Hanowerze oraz przedstawi warunki pracy i możliwości kariery zawodowej personelu medycznego

*Przedstawiciel firmy ACTIO przybliży profil firmy jako partnera kliniki MHH. Następnie przedstawi realizowany obecnie projekt rekrutacyjny skierowany do pielęgniarek/pielęgniarzy w tym:

- wymogi stawiane kandydatom - przebieg kursu językowego oraz szkoleń specjalistycznych - warunki zakwaterowania i wynagrodzenia do czasu uznania dyplomu -zakres opieki rezydenta polskiego w trakcie trwania projektu -warunki pracy, wynagrodzenia, rozwoju zawodowego

* Prezentacja miasta Hanowerze * Fakty i ciekawostki z rynku pracy w Niemczech

- życie i praca w Niemczech - bezpieczeństwo społeczne -perspektywy przyszłościowe

Na koniec spotkania każdy uczestnik otrzyma materiały informacyjne dotyczące ofert pracy w Hanowerze.