musisz zobaczyć
  • Loading

Łomżynianka w programie tylko dla dorosłych (VIDEO)

Uczestniczka konkursu Miss Ziemi Łomzyńskiej 2017 Alicja Kolasińska nie daje o sobie zapomnieć. Nicki Queen, bo tak się teraz nazywa wzięła udział w 3 edycji niezwykle kontrowersyjnej produkcji stacji MTV, „Ex na plaży Polska”. Program zawiera wulgaryzmy i treści natury erotycznej. Jest przeznaczony wyłącznie dla widzów pełnoletnich.

Ex na Plaży Polska’ skupia się na relacjach między uczestnikami, a ich byłymi partnerami. Do programu zaproszonych zostało ośmioro singli, którzy otrzymali szansę przeżycia wymarzonych wakacji. Nie wiedzieli jednak, że na wyspie na której spędzają czas pojawią się ich byli partnerzy. Niektórzy z nich będą chcieli odzyskać ukochanych, inni zjawią się z zupełnie innymi intencjami.

Alicja Kolasińska jako Nicki Queen zrobiła już niemałe zamieszanie w świecie muzyki disco. Jej teledysk do utworu „TO NIE JA (beemwunia)” przekroczył ponad 2,2mln odsłon w serwisie Youtube.

Czy udział w kontrowersyjnym show MTV pozwoli karierze młodej łomżynianki nabrać jeszcze większego tempa? Nowe odcinki „ EX na plaży Polska” możecie oglądać w każdy poniedziałek o 23:00 na antenie MTV lub za pośrednictwem internetu (player.pl)

 

video: facebook