musisz zobaczyć
  • Loading

Allegro -płacisz, Otomoto -płacisz, OLX -Płacisz!

W serwisie ogłoszeń lokalnych OLX.pl (dawniej Tablica.pl, należącym do Grupy Allegro- co nie jest bez znaczenia) pojawiły się opłaty za wystawianie samochodów w cenie powyżej 3 tys. zł. Jak tłumaczą to przedstawiciele OLX?:


"Kategoria Motoryzacja to obecnie najpopularniejsza kategoria w naszym serwisie. Codziennie użytkownicy dodają w niej tysiące nowych ogłoszeń, a każde z nich ma średnio 14 odpowiedzi. Te liczby stale rosną.
Aby nadal móc dostarczać najwyższą jakość usług jak i najwyższej klasy rozwiązania technologiczne podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu opłat dla ogłoszeń dodawanych w kategoriach: Samochody osobowe oraz Dostawcze i Ciężarowe.
Koszt dodania ogłoszenia w tych kategoriach na 30 dni to 24,99zł. Bezpłatne pozostanie dodawanie ogłoszeń dla samochodów o wartości nie przekraczającej 3000 zł."


Dodajmy, że portal osiągnął  pułap ponad miliarda odsłon miesięcznie ale czy proponowana opłata to dla nas najlepsza inwestycja?

Porównajmy ofertę OLX-a z serwisem Otomoto.pl

otomoto.pl


Za 24,99 proponowane przez OLX mamy możliwość wystawienia naszego auta za pośrednictwem otomoto, które jednocześnie oferuje w tej kwocie to, że nasze ogłoszenie trafi dodatkowo na Allegro i.. OLX tyle, że na okres 14, a nie 30 dni.

Na szczęście możemy uniknąć wszystkich kosztów, o których mowa. Wystarczy skorzystać z serwisu ogłoszeń XLomza, który nie ustępuje funkcjonalnością, czy szatą graficzną tym największym, za to jest całkowicie bezpłatny!