musisz zobaczyć
  • Loading

Zbliżają się Dni Łomży. Na scenie ZENEK i Stachursky - zobacz program imprezy

Muszla Koncertowa przy ul. Zjazd jest już gotowa. To tam 17 i 18 czerwca po raz pierwszy w historii odbędzie się dwudniowe święto naszego miasta. Podczas Dni Łomży z JBB atrakcji na pewno nie zabraknie. Będzie wspólne grillowanie, konkursy z nagrodami oraz koncerty. Na scenie wystąpią m.in. Akcent i Stachursky Dance Project.

W porównaniu do lat ubiegłych tegoroczna koncepcja obchodów święta miasta uległa zmianom. Dotychczas wszystkie imprezy o charakterze kulturalnym, rozrywkowym i sportowym, odbywające się w miesiącu czerwcu, wpisywały się w wydarzenie o nazwie "Dni Łomży".
Dni Łomży z JBB rozpoczną się w sobotę 17 czerwca. Najpierw na scenie pojawią się lokalni wykonawcy, m.in. zespół Funkasanki grający alternatywny pop czy bluesowo- rockowa grupa Holy Water oraz skrzypek Maestro Chives. Gwiazdą wieczoru będzie Stachursky Dance Project. Wiele atrakcji czeka nas również drugiego dnia. W godzinach popołudniowych odbędzie się rodzinne grillowanie na Bulwarach nad Narwią. Następnie podczas „Słonecznej Estrady" coś dla siebie znajdą też najmłodsi. Przewidziany jest ponadto występ kabaretu Łowcy.B. Wydarzenie zwieńczy koncert zespołu Akcent.

Program wydarzenia:

17.06.2017r. (sobota):

    16:00-19:00- koncerty lokalnych artystów- zespołu Funkasanki tworzącego alternatywny pop, bluesowo- rockowej grupy Holy Water oraz zespołu RY;
    19:00 - koncert skrzypka Maestro Chives, który coverami najbardziej popularnych klubowych kawałków podbija You Tube;
    20:00 - koncert Stachursky Dance Projec;

18.06.2017r. (niedziela):

    14:00-16:00 - rodzinne grillowanie na Bulwarach nad Narwią;
    16:00-19:00 - "Słoneczna Estrada" - impreza dla dzieci na Muszli Koncertowej;
    19:00 - kabaret Łowcy.B;
    20:00 - koncert Zenona Martyniuka z zespołem Akcent;

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miejski w Łomży przy współpracy z Miejskim Domem Kultury- Domem Środowisk Twórczych.