musisz zobaczyć
  • Loading

Śniadania biznesowe w PPŁ

Prezydent Łomży zaprasza wszystkich przedsiębiorców do udziału w śniadaniach biznesowych. Spotkania będą organizowane cyklicznie, w każdy drugi czwartek miesiąca, a pierwsze z nich odbędzie się 9 marca 2017 r. o godz. 9:00 w siedzibie Parku Przemysłowego Łomża (ul. Sikorskiego 166).

- Śniadania biznesowe są odpowiedzią na oczekiwania przedsiębiorców zgłaszane w trakcie spotkań Społecznego Forum Gospodarczego, dotyczące integracji środowiska. Będą odbywały się one w luźniejszej formule niż większość tego typu spotkań – informuje zastępca Prezydenta Andrzej Garlicki. Podkreśla, że mają one służyć poznaniu się młodych i doświadczonych przedsiębiorców, wymianie doświadczeń, nawiązywaniu bliższych relacji biznesowych oraz budowaniu poczucia tożsamości lokalnej społeczności. Są także realizacją Programu Rozwoju Przedsiębiorczości w zakresie promowania lokalnych przedsiębiorców oraz integracji środowiska łomżyńskiego biznesu.
Wszyscy chętni do udziału w najbliższym „śniadaniu biznesowym” proszeni są o potwierdzenie obecności mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 86 2156852.