musisz zobaczyć
  • Loading

Jak pozyskać środki na rozwój przedsiębiorstwa – spotkanie informacyjne

Potrzebujesz środków na rozwój swojego przedsiębiorstwa, ale nie wiesz skąd je wziąć? Przyjdź 27 października br. o godzinie 10.00 do Parku Przemysłowego i dowiedz się wszystkiego o możliwościach finansowego wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Spotkanie informacyjne organizowane przez Park Przemysłowy Łomża, Agencję Rozwoju Regionalnego w Łomży oraz Agencję Rozwoju Regionalnego „Ares” w Suwałkach obejmie zagadnienia dotyczące możliwości pozyskania środków zewnętrznych ( unijnych i krajowych ) na rozwój MŚP. Szczegółowo omówione zostaną instrumenty zwrotne i dotacje, o które przedsiębiorcy mogą ubiegać się z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020 oraz innych funduszy unijnych.

W dalszej części spotkania zaprezentowane zostaną fundusze pożyczkowe ( pożyczki nisko- i nieoprocentowane ) jako alternatywne formy wsparcia przedsiębiorców. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy osoby zainteresowane o przesłanie swoich aplikacji do 25 października br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.