musisz zobaczyć
  • Loading

Krynicka i Kołakowski popierają kandydaturę Anny Marii Anders (VIDEO)

Łomżyńscy posłowie Bernadeta Krynicka i Lech Antoni Kołakowski zaprosili w ubiegły piątek przedstawicieli władz samorządowych oraz przedsiębiorców na spotkanie z Anna Marią Anders, kandydatką Prawa i Sprawiedliwości w wyborach uzupełniających do Senatu.

Spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Parku Przemysłowego Łomża. Anna Maria Anders opowiadał m.in. o historii swojego życia, początkach politycznej kariery i planach na przyszłość w kontekście uzyskania mandatu senatora.

- Muszę przyznać, że się nie spodziewałam, że ten okręg będzie mi tak bliski (…) absolutnie nie wyobrażałam sobie jeszcze pięć lat temu, że będę politykiem w Polsce, jestem zadowolona bo chciałabym coś dla Polski zrobić (…) czuję, że mam misje  jeżeli chodzi o ten okręg, chciałabym żeby było dobrze, uważam, że ten okręg przeżył bardzo ciężkie czasy w czasie wojny i po wojnie – mówiła Anders, która w swojej kampanii wyborczej stawia na rozwój infrastruktury drogowej, inwestycje czy wzmocnienie obronności militarnej regionu.

.be