musisz zobaczyć
  • Loading

Nowy Prezydent już po ślubowaniu - FOTOrelacja!

Mariusz Chrzanowski objął stanowisko Prezydenta Łomży. Podczas II sesji Rady Miasta odbyło się uroczyste ślubowanie Prezydenta elekta. Na uroczystość zaproszono m.in.  parlamentarzystów  Prawa i Sprawiedliwości – posłów Krzysztofa Jurgiela, Lecha Antoniego Kołakowskiego i Dariusz Piontkowskiego oraz senatora Bohdana Paszkowskiego.

 

-Obejmując urząd Prezydenta Miasta uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta- Tak mi dopomóż Bóg - mówił nowy Prezydent

 

Posłowie gratulowali Chrzanowskiemu wygranej w wyborach, życzyli samych dobrych decyzji i deklarowali swoje wsparcie - może Pan liczyć na nasze wsparcie jako parlamentarzystów w różnego rodzaju interwencjach czy działaniach na forum kraju czy też województwa - mówił poseł Krzysztof Jurgiel z PiS.

Gratulacje i życzenia padły także z ust Mieczysława Czerniawskiego - jeszcze raz z głębi serca gratuluje i życzę dużo sił żeby te 4 lata, które są przed Panem były dla Pana i mieszkańców bardzo pomyślne. Wierzę, że Pana młody wiek to większa dynamika zmian na jakie Łomża zasługuje - mówił ustępujący Prezydent na zakończenie życząc swojemu następcy i jego współpracownikom owocnych 4 lat.