musisz zobaczyć
  • Loading

Ty wybierz miejsce. Miasto wybuduje parking!

Urząd Miejski w Łomży przystępuje do opracowania projektu Programu Budowy Parkingów w Łomży. Program będzie podstawą do planowania zadań inwestycyjnych, polegających na budowie parkingów na terenach publicznych.Możliwości finansowe miasta są ograniczone i nie ma możliwości zbudowania wszystkich potrzebnych parkingów w jednym roku. Dlatego zakłada się, że w pierwszej kolejności powinny być budowane parkingi w terenach, gdzie występuje największy deficyt miejsc postojowych, a miasto dysponuje odpowiednim gruntem. Dotyczy to również parkingów (zatok postojowych) na ulicach miejskich.

Podstawą do opracowania dobrego Programu jest, między innymi, rozpoznanie, gdzie są największe problemy z parkowaniem pojazdów. Dlatego Urząd Miejski prosi o zgłaszanie propozycji zlokalizowania nowych parkingów na terenach miejskich i w pasach drogowych ulic miejskich. W zgłoszeniu prosimy o krótkie uzasadnienie. Po zbadaniu stanu własności gruntów i sprawdzeniu możliwości technicznych zlokalizowania parkingu, propozycje możliwe do realizacji będą uwzględnione w pracach nad Programem.

Propozycje, zawierające możliwie dokładne określenie lokalizacji (ulica, adresy przyległych budynków itp.), prosimy zgłaszać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres Urzędu Miejskiego, do dnia 15 września 2015 r.