musisz zobaczyć
  • Loading

Sprawdź kto w komisjach do spraw referendum

Zgodnie z Zarządzeniem NR 229/2015 Prezydenta Miasta Łomża z dnia 13 sierpnia 2015 powołane zostały 32 obwodowe komisje do spraw referendum zarządzonego na dzień 6 września 2015 r.

 

 

Lista członków 32 komisji obwodowych:

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 1 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 4 w Łomżv. ul. Kierzkowa 7

1. Kinga Kalinowska
2. Marek Chętnicki
3. Elżbieta Frąckiewicz
4. Anita Katarzyna Narewska
5. Maciej Tercjak
6. Aneta Bednarska
7. Magdalena Sulkowska
8. Sylwia Trochimowicz
9. Jadwiga Tomaszewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 2 z siedziba w Zespole Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących Nr 6 w Łomży, ul. Mikołaja Kopernika 16

1. Helena Bożena Wieczorek-Stępińska
2. Elżbieta Mańczak
3. Mirosława Brzósko
4. Ewa Baczewska
5. Robert Rabczyński
6. Sławomir Czapla
7. Michał Urbanowski
8. Alina Pietruszewska
9. Maria Halina Cwalina

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 3 z siedzibą w MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ w Łomży. KLUB SENIORA. UL. MARII SKŁODOWSKIEJ CURIE 2.

1. Irena Sawicka
2. Michał Gomola
3. Barbara Marzena Wszeborowska
4. Adriana Gołębiewska
5. Agnieszka Kijek
6. Wiesława Dembowska
7. Rafał Przyborowski
8. Ewa Eliza Rojek
9. Halina Zając

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 4 z siedzibą w Stowarzyszenie Edukator Przedszkole Niepubliczne „Mały Artysta” w Łomży. ul. Wojska Polskiego 29A

1. Teresa Chmielewska
2. Kacper Konrad Zientalski
3. Agnieszka Domasiewicz
4. Marcin Krupiński
5. Beata Anna Modzelewska
6. Krzysztof Staniórski
7. Jadwiga Murawska
8. Anna Kamińska
9. Dorota Górska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 5 z siedzibą w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Łomży, ul. Bernatowicza 4

1. Elżbieta Milewska
2. Maria Matyszewska
3. Katarzyna Kołakowska
4. Dariusz Makarewicz
5. Kinga Tyszka
6. Ewa Budzińska
7. Witold Budziński
8. Michał Kalinowski
9. Barbara Wykowska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 6 z siedzibą w II Liceum Ogólnokształcącym w Łomży. Plac Kościuszki 3.

1. Andrzej Jerzy Kossakowski
2. Natalia Brzósko
3. Łukasz Kołakowski
4. Ewa Bajno
5. Rafał Kamiński
6. Eliza Waśkiewicz
7. Bartosz Żebrowski
8. Bernadeta Domitr
9. Małgorzata Pietruszewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 7 z siedzibą w III Liceum Ogólnokształcącym w Łomży, ul. Senatorska 13

1. Stanisława Korytkowska
2. Paulina Klewicka
3. Mieczysław Mroczkowski
4. Anna Tomczuk
5. Jakub Popławski
6. Dominika Rumińska
7. Monika Rybicka
8. Lucjan Polkowski
9. Bożena Leończak

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 8 z siedzibą w Zespole Szkół Drzewnych i Gimnazjalnych w Łomży, w Łomży, ul. M. Skłodowskiej Curie 5

1. Ewa Dębska
2. Irena Wojciechowska
3. Justyna Wądołowska
4. Mariola Szulczyńska
5. Rafał Popławski
6. Bogusława Łepkowska
7. Marzena Kowalczyk
8. Piotr Chludziński
9. Bożena Rutkowska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 9 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 1 ul. Wyzwolenia 1A

1. Anna Zientalska
2. Renata Narewska
3. Ewa Fiega
4. Kamil Rogiński
5. Kamil Kurpiewski
6. Adam Baczewski
7. Katarzyna Kacprowska
8. Paulina Jeziorowska
9. Lidia Dardzińska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 10 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 5 w Łomży ul. Polna 40a
1. Tomasz Roszkowski
2. Joanna Sienicka
3. Kazimierz Sokołowski
4. Józef Andrzejczyk
5. Jarosław Jackowski
6. Ewelina Krassowska
7. Ewa Jadwiga Wojtczak
8. Ewa Charubin-Ciborowska
9. Małgorzata Marzanna Szabłowska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 11 z siedzibę w Przedszkolu Publicznym TWP "PINOKIO" w Łomży - ul. Studencka 11

1. Barbara Bączek
2. Adam Filipkowski
3. Kinga Wyszyńska
4. Faustyna Wałkuska
5. Przemysław Modzelewski
6. Paulina Trzaska
7. Henryka Czajka
8. Barbara Kurkowska
9. Bogusława Cymek

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 12 z siedzibą w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji - ZB w Łomży, ul. Spokojna 9

1. Grzegorz Wałkuski
2. Janina Rogowska
3. Magda Mieczkowska
4. Joanna Wałkuska
5. Jolanta Wałkuska
6. Grażyna Michalska
7. Sebastian Dardziński
8. Beata Gromek
9. Izabela Kowalewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 13 z siedzibą w Państwowej Wyższej Szkole informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, ul. Akademicka 14

1. Magdalena Modzelewska
2. Monika Karwowska
3. Danuta Ciborowska
4. Emilia Kapelewska
5. Katarzyna Jadczak
6. Damian Michalski
7. Agnieszka Niemira
8. Paulina Cichocka
9. Damian Gwara

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 14 z siedziba w Niepublicznym Przedszkolu „Wesołe Słoneczko” Stowarzyszenie ..EDUKATOR” w Łomży ul. Spółdzielcza 74

1. Dawid Ruczkowski
2. Adam Dąbrowski
3. Jarosław Jan Kozłowski
4. Piotr Tułowiecki
5. Krystyna Wysocka
6. Ewa Śniadach
7. Ewelina Gadomska
8. Aleksander Olender
9. Wioletta Nowak

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 15 z siedzibą w Szkole Podstawowej
Nr 7 w Łomży ul. Adama Mickiewicza 6

1. Michał Jankowski
2. Zofia Danuta Dąbrowska
3. Anna Bujnowska
4. Cezary Artur Duda
5. Karolina Buźniak
6. Aleksandra Zawadzka
7. Przemysław Witkowski
8. Bartosz Trojanowski
9. Hanna Kicała - zam. Piątnic

Obwodowa komisja do Spraw Referendum Nr 16 z siedziba w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży ul. Władysława Reymonta 9

1. Eugenia Szymańska
2. Aneta Guźlińska
3. Marta Dzieniszewska
4. Rafał Przychodzeń
5. Tadeusz Kowalewski
6. Elżbieta Halina Kirchner
7. Łukasz Danielewski
8. Halina Krasnowska
9. Maria Kossakowska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 17 z siedzibą w Publicznym Gimnazjum Nr 1 im. Noblistów Polskich w Łomży ui. Władysława Reymonta 9

1. Grażyna Wiśniewska
2. Paweł Wojewoda
3. Anna Dzieniszewska
4. Piotr Wieczorek
5. Damian Duda
6. Łukasz Cholewiński
7. Jolanta Mściwujewska
8. Paulina Popiołek
9. Dorota Gadzińska

Obwodowa Komisja do spraw Referendum Nr 18 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 9 w Łomży ul. Bolesława Prusa 11 A

1. Anna Gerłowska
2. Anna Teresa Pogroszewska
3. Milena Choromańska
4. Joanna Mieczkowska
5. Agnieszka Duda
6. Teresa Mojsa
7. Jolanta Wałkuska
8. Michał Piotr Wróblewski
9. Marianna Gieros

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 19 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 14. ul. H. Kołłątaja 8 w Łomży

1. Ryszard Kolasiński
2. Jerzy Stanisław Romejko
3. Justyna Milewska
4. Ewelina Mikulska
5. Magdalena Staniurska
6. Marta Ewa Jamiołkowska
7. Małgorzata Klepadło
8. Andrzej Narewski
9. Grażyna Kowalewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 20 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 15. w Łomży ul. H. Kołłątaja 10

1. Agnieszka Płaczek
2. Patryk Marcinowski
3. Marcin Milewski
4. Justyna Krupińska
5. Cecylia Bączkowska
6. Marta Morawska
7. Beata Cieślińska
8. Dorota Krystyna Zwierzyńska -zam. Łomża
9. Ewa Matkiewicz

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 21 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 17

1. Kazimierz Bandach
2. Radosław Kownacki
3. Ewa Joanna Piechocińska
4. Irena Kossakowska
5. Łucja Kalinowska
6. Halina Przyborowska
7. Kazimierz Choromański
8. Elżbieta Kurpiewska
9. Celina Lipińska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 22 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 17

1. Sylwia Sokalska
2. Janusz Józef Szczyglewski
3. Mariusz Piechociński
4. Michalina Kossakowska
5. Elżbieta Buczkowska
6. Paulina Młodzianowska
7. Marta Pianka
8. Rafał Wierciszewski
9. Jadwiga Maria Kirejczyk

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 23 z siedziba w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej „PERSPEKTYWA” w Łomży ul. Kazańska 1

1. Mateusz Guźliński
2. Ewelina Sokalska
3. Andrzej Jarota
4. Karol Niebrzydowski
5. Michał Suski
6. Monika Skarżyńska
7. Milena Łosiewicz
8. Monika Ewa Mordasiewicz
9. Patryk Nacewicz

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 24 z siedzibą w Spółdzielni Mieszkaniowej PERSPEKTYWA” w Łomży ul. Kazańska 1

1. Elżbieta Wyrwas
2. Anna Kownacka
3. Bogumiła Wądołowska
4. Milena Kossakowska
5. Tomasz Boguski
6. Paulina Stefania Góralczyk
7. Marcin Makowski
8. Jarosław Sulkowski
9. Edyta Jaskulska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 25 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 10 w Łomży ul. Księżnej Anny 12

1. Lidia Wierciszewska
2. Jacek Mańczak
3. Krystyna Zofia Just
4. Agnieszka Sulewska
5. Bożena Liniewska
6. Jarosław Siwik
7. Agnieszka Jarosińska
8. Beata Chojnowska
9. Ewa Gierłowska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 26 z siedzibą w Przedszkolu Publicznym Nr 10 w Łomży ul. Księżnej Anny 12

1. Zofia Kurkowska
2. Alicja Kolasińska
3. Milena Kozłowska
4. Hanna Jadwiga Gniazdowska
5. Paulina Sulewska
6. Julia Wróbel
7. Marcin Grabowicz
8. Monika Makowska
9. Emilia Wąsiewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 27 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 9 w Łomży ul. Księżnej Anny 18

1. Sylwia Bednarczyk
2. Agnieszka Darmetko
3. Jadwiga Chojnacka
4. Wiesław Tadeusz Adamczyk
5. Edyta Boguska
6. Sławomir Józef Wróbel
7. Marta Maria Ksepka
8. Elżbieta Cymek
9. Sylwia Kacprzyk

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 28 z siedziba w Szkole Podstawowej Nr 9 w Łomży ul. Księżnej Anny 18

1. Rafał Dardziński
2. Jolanta Chętnicka
3. Marta Makowska
4. Mateusz Kurkowski
5. Urszula Małgorzata Szlis
6. Joanna Pawłowska
7. Łukasz Jarosiński
8. Urszula Serafińska
9. Marta Górska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 29 z siedzibą w Zespole Szkół Specjalnych w Łomży ul. Nowogrodzka 4

1. Bożena Ruczkowska
2. Małgorzata Danuta Sokołowska
3. Daniel Ołtarzewski
4. Mateusz Zabielski
5. Małgorzata Kurpiewska
6. Hanna Dąbrowska
7. Jacek Piotr Przestrzelski
8. Julia Agata Marczyk
9. Elżbieta Nieciecka

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 30 z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 5 w Łomży, ul. Polna 40a
1. Irena Stokowska
2. Dariusz Węgrowski
3. Zbigniew Brzósko
4. Katarzyna Zięba
5. Robert Wysmułek
6. Rafał Trzaska
7. Beata Małgorzata Sobolewska
8. Milena Ciuchnicka
9. Grażyna Zabielska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 31 z siedzibą w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej „PERSPEKTYWA” w Łomży ul. Kazańska 1

1. Kazimierz Święciński
2. Maciej Chojnacki
3. Anna Łomotowska
4. Mateusz Korytkowski
5. Patrycja Milena Wróbel
6. Tomasz Pawelec
7. Bogdan Szeligowski
8. Aleutyna Kołos
9. Barbara Staszewska

Obwodowa Komisja do Spraw Referendum Nr 32 z siedziba w Szpitalu Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, Al. Józefa Piłsudskiego 11

1. Rafał Domitrz
2. Kinga Sokół
3. Elżbieta Mioduszewska
4. Katarzyna Pawelczyk
5. Joanna Just
6. Andrzej Szczytkowski
7. Krystyna Chrzanowska