musisz zobaczyć
  • Loading

Zagrali charytatywnie dla 3-letniego Filipa (VIDEO)

- Dziękuję Panu Robertowi Wieczorkowi za to, że ma tak wielkie serduszko i Pani Katarzynie Pikosz za chęć zorganizowania tego koncertu- mówiła mama 3-letniego Filipa, za sprawą którego duża część łomżyńskich muzyków zebrała się dziś w Herbaciarni Pikoteria aby wspólnie wspomóc leczenie chłopca.

 

Filip skończył w kwietniu trzy lata. Nie chodzi, nie mówi, uczy się gryźć jedzenie, bo do niedawna jadł tylko zmiksowane potrawy. U chłopca zdiagnozowano wiotkie porażenie mózgowe czterokończynowe. Jedynym sposobem walki z jego niepełnosprawnością jest systematyczna rehabilitacja. Prowadzona wytrwale, daje widoczne rezultaty, ale jest bardzo kosztowna. Dlatego Filip potrzebuje pomocy.

Koncert "Gramy dla Filipa" stworzył okazję do udzielenia tej pomocy. W trakcie koncertu dostępna była puszka, do której zbierane były datki na rehabilitację chłopca.
Dodatkowo można także dokonywać wpłat:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
22117 Wądołowski Filip - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

W herbaciarni PIKOTERIA zagrali dziś: Polityka Blues - Reggae, The Bl Blues Band, Microklimat, Ftz & Baks, Agnieszka Żemek-Pawczyńska i Grzegorz Sekmistrz, Mateusz Kurkowski, Anna Zladukh.

 

.be