musisz zobaczyć
  • Loading

II TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA

2 sierpnia 2015 roku w Łomży po raz drugi odbędą się zawody triathlonowe, których organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod nazwą II TRIATHLON MOSiR ŁOMŻA.

Zawody będą składać się z trzech konkurencji: pływanie, jazda rowerem i bieg. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 11:00, a zawodnicy, którzy wezmą udział w zawodach powinni stawić się w biurze zawodów w Porcie Łomża przy ul. Żydowskiej 10 o godzinie 9:30.

Pływanie odbędzie się na dystansie ok. 1000 m, którego start odbędzie się z plaży miejskiej przy moście Hubala, a meta znajdować się będzie tuż obok hangarów WOPR. Jazda rowerem odbywać się będzie na dystansie 15000 m, na trzech pętlach: bulwary – ulica Rybaki – ulica Sikorskiego, aż do skrzyżowania z ulicą Włościańską w Piątnicy, natomiast bieg na dystansie 3000m, odbędzie się ulicą Rybaki, ulicą Żydowską oraz alejkami na bulwarach.

Aby wziąć udział w triathlonie trzeba mieć ukończone 16 lat i zgodę rodzica. Zawodnicy powyżej 18 roku życia startują na własną odpowiedzialność. Zgłoszenia do II Triathlonu MOSiR Łomża będą przyjmowane pod adresem mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź pod nr. tel: 86 215 06 05. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 27 lipca 2015r. Po tym terminie zgłoszenia nie będą ważne. Limit uczestników w Triathlon MOSiR Łomża na dystansie super sprinterskim wynosi 50 osób. Organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zamknięcia zapisów w przypadku wypełnienia się limitu zgłoszeń.