musisz zobaczyć
  • Loading

Dzień Profilaktyki. Łomżyńska policja zaprasza

Moda na życie bez uzależnień – bez narkotyków, alkoholu i bez przemocy. Takim przesłaniem, 1 czerwca 2015 r., zabrzmi na terenie całego kraju Ogólnopolski Głos Profilaktyki. Do wspólnego działania promującego wolny od uzależnień tryb życia, zapraszają również Policjanci z Komendy Miejskiej w Łomży. Zapraszamy dzieci i młodzież z łomżyńskich szkół i przedszkoli na profilaktyczną imprezą plenerową, która w tym roku połączona zostanie z obchodami Dnia Dziecka.

 

Happening profilaktyczny obędzie się ona 1 czerwca 2015 roku w godz. 13:00 – 14:30 na terenie Kompleksu Sportowo – Rekreacyjnego przy ulicy Ks. Anny. Do wzięcia udziału w przedsięwzięciu zapraszają policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży jak też społeczność uczniowska z Publicznego Gimnazjum nr 8 i Szkoły Podstawowej nr 9.

Organizatorzy zapewniają moc atrakcji m.in.:

    ·                            prezentację sprzętu służbowego będącego na wyposażeniu łomżyńskiej Policji
    ·                            prezentację i pokaz umiejętności psa służbowego;
    ·                            prezentację sposobów udzielania pierwszej pomocy;
    ·                            konkurs na najlepszy transparent profilaktyczny;
    ·                            oraz wiele innych atrakcji…

Zachęcamy mieszkańców miasta do wzięcia udziału w happeningu którego punktem kulminacyjnym, punktualnie o godzinie 14:00, będzie społeczny "Zryw Wolnych Serc".

Nasze zaproszenie kierowane jest do rodzin, dziadków i wnuków, rodziców i dzieci, wychowawców i podopiecznych, włodarzy i obywateli, zatem do każdego we wspólnej sprawie promowania MODY NA ŻYCIE BEZ UZALEŻNIEŃ, na życie bez przemocy fizycznej i psychicznej, na życie godne i odpowiedzialne, na życie bezpieczne, życie, którego wartością jest wolność - czytamy w oficjalnym komunikacie policji.